כתבי אישום מחמירים נגד שודדי הנשים בשרון

לבית המשפט המחוזי מרכז הוגש ביום רביעי כתב אישום כנגד ארבעה קטינים בני 16-17 בגין עבירות שוד וחטיפת ארנקים בנסיבות מחמירות.

.

בכתב האישום נטען כי הנאשמים החליטו לחטוף תיק מעוברי אורח ולהתחלק בשלל שישדדו. החודש הם ארבו ברחוב בכפר סבא לעובר אורח שיחלוף על מנת לממש את זממם.

.

הקורבן היתה אישה קשישה בת 76, כשבידה תיק ובו סכום של 2,300 שקלים, מסמכים אישיים, כרטיס אשראי, תמונות שלה ושל בעלה המנוח ועוד. אחד הנאשמים ניגש אליה וחטף בכוח רב את התיק מידה, כך שמעוצמת המשיכה המתלוננת נפלה ופניה וגופה הוטחו בחוזקה על הכביש.

.

למשמע צעקותיה, נמלטו הנאשמים מהמקום בריצה ובהמשך התחלקו בשלל השוד, השליכו את התיק ונסעו מהמקום. כתוצאה ממעשיהם נגרמו למתלוננת חבלות והיא נזקקה לטיפול רפואי בבית החולים.

הנאשמים ביצעו שוד נוסף ברחוב בהרצליה. שם הם שדדו אישה אחרת.

.

הם שדדו ממנה באותה תיק ובתוכו מסמכים שונים, כרטיס אשראי וסכום של 700₪. אחד הנאשמים חטף מידה במשיכה את התיק וברח מהמקום לעבר שאר הנאשמים, שהצטרפו אליו בבריחה. הנאשמים עצרו באחד הרחובות הסמוכים, שם פתחו את התיק ולקחו מתוכו את הכסף וכרטיס האשראי והשליכו את התיק. בהמשך ניסו הנאשמים לרכוש סיגריות באמצעות כרטיס האשראי, אך בשל היותו חסום לא הצליחו.

.

עניין מרכזיכתבי אישום