בנט לנתניהו שדרש מאלוביץ׳ כתבה מכפישה על רעייתו: תתבייש לך!

לאיזה שפל עוד יידרדר נתניהו? כפי שדיווחנו בלעדית כאן ב״עניין מרכזי״ כבר בשנה שעברה, ביבי גמור, אבוד. הוא לעולם לא ייחלץ מהביצה שבה השקיע את עצמו.

.

כל הטריקים והשטיקים שהוא מחולל השכם והערב אמנם גורמים נזק אדיר למדינה אך אינם עוזרים לו, בניגוד למקווה על ידו ובקרבתו. להיפך. שוב ושוב הכל מתרסק לו בפרצוף והפעם גם עם בושה אישית נוראה.

 

היום נודע כי הטייקון שאול אלוביץ׳, מי שקיבל הטבות של מיליארד מנתניהו ובתמורה מצא עצמו במצב של חובה להיות הסנג׳ר של ביבי בתחום התקשורת. הוא נדרש על ידי נתניהו לדאוג שבאתר שבבעלותו ״וואלה״ תתפרסם כתבה מכפישה ומדמיצה בגנות אישתו של שר החינוך בנט. הכתבה עסקה בהכפשת אשתו של בנט בטענה שעבדה כשפית במסעדות לא כשרות. כתבה כזו אמורה היתה לפגוע קשות בבנט שהוא שנוא נפשה של שרה נתניהו. אלוביץ׳ סירב לדרישת נתניהו.

 

הפירסום בחדשות 2

 

נפתלי בנט, יושב ראש הבית היהודי כבר חטף סטירה מצלצלת מביבי כשנאלץ יחד עם השרה שקד להתקפל ולהמנע מהתפטרות אחרי עזיבת ליברמן את תפקיד שר הביטחון. אחרי הפנרסום של הפרשה החדשה הגיב בנט בגינוי חריף בטוויטר שבו כתב: “צר לי עליך, מר נתניהו. טרחת אישית להתקשר לבעלי ״וואלה״ כדי לפגוע באשתי. זהו מעשה נבזי ופחדני.
.
״תתבייש לך. התחתנתי עם גילת, אישה מופלאה, ישראלית מבית חילוני וערכי, ויחד הקמנו בית ציוני דתי נפלא. משפחתי היא גאוות חיי. אל תתנצל בפניי; אני לא מעוניין. תתנצל בפני אשתי”.
.
ההודעה של בנט אמנם חריפה ובהחלט מובנת אך השאלה היא האם מפלגתו של בנט תתלכד סביבו או שייאלץ שוב להתכופף ולצאת פראייר כנוע בפני הבוס האיום.
.
תגובת בנט זכתה מייד לציוץ תגובה דל נתניהו. היא דוגרה על ידי הבן יאיר שטען כלפי בנט: ״פעלת מיליון פעם נגד אימא שלי עם נוני מוזס״.
.
ואנשי נתניהו מסרו גם הם את הספין של ביבי שתקף בגסות את בנט:

, “אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש”.

והליכלוך הזה הוא רק בראשיתו.
.
רמי יצהר, עניין מרכזי