אשתו של נפתלי עדיין ממתינה להתנצלות של ביבי

נפתלי בנט ממשיך לעסוק בכל רק לא בענייני משרדו. החינוך הוא מבחינתו תחנת מעבר לא מעניינת בדרך לתפקידים שהוא חושק בהם באמת: שר ביטחון וראשות הממשלה.

 

היום אמר בנט כי הוא זה שיזם את הטיפול במנהרות ברצועת עזה. אני ואני ואני נוסח בנט מעורר לא מעט גיחוך בצבא: אני יזמתי את תהליך השמדת המנהרות ב’צוק איתן’, ואנו קרובים להשלמה של זה. בלבנון אנו עושים כעת אותו דבר”. לדבריו המנהרות נועדו במקור להוות נתיב להחדיר לישראל מספר גדול של לוחמים ולהפתיע את צה״ל הן בדרום והן בצפון.

 

בנט, החבר בקבינט הביטחוני, האשים את הממשלו שבהן לא היה מעורב בהזנחה. סוג של ספינים נוסח ליברמן. בנט בטוח שאפ דיבורים מהסוג הזה הושיבו את אביגדור ליברמן בכס שר הביטחון, גם הוא צריך ללכת בנתיב הזה. הוא אמר בראיון רדיו: “יש לנו בלבנון בעיה חמורה של כ-140 אלף רקטות. אסור היה לנו להגיע לכך. ממשלות מ-2006 עד 2013 היו צריכות לפעול בעניין. איראן וחיזבאללה נמצאות במבצע להשבחת הטילים. אנו עוקבים ויש לנו מענה לכל תרחיש”.

 

בושא הפרסום על פניית נתניהו לאלוביץ׳ כדי שזה יורה לפרסם באתר וואלה שבבעלותו כתבה מכפישה על אשתו אמר נפתלי בנט: “נתניהו לא התקשר לאשתי כדי להתנצל. נעשה מה שנעשה, ואני הגבתי כפי שהיה צריך להגיב לזה”.

 

עניין מרכזי