גם בלי חלוצים דוהרת מכבי לאליפות

סיבוב המשחקים הראשון העונה בליגת העל הסתיים מבחינה של מכבי תל אביב בניצחון קליל למדי על בני יהודה 1-3 (שני גולים ליונתן כהן ואחד של שכטר אחרי חודשים של בצורת). מכבי ביימה את הסיבוב ללא הפסד ועם 10 ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו.

 

העניין המרכזי נעוץ בכך שבינתיים אין למכבי תחרות על האליפות. בני יהודה מרוחקת ממנה 11 נקודות במקום השני ובאר שבע עם 14 נקודות פחות במקום הרביעי. מכבי הבקיעה יותר מכל הקבוצו האחרות, 31 שערים בסך הכל אבל הבעיה האמיתית שלה מתרכזת בהתקפה. אין לה חלוץ משמעותי וזה מה שהיא מחפשת לקראת חלון ינואר. אין המפתח הוא המאמן החדש איביץ וציוותו.

 

מכבי חיפה כמעט ניצחה שוב אבל נכנעה  בתוספת הזמן לשער של שוער קריית שמונה ובסיום 2-2 שמקרב בכל זאת את הירוקים לחלק העליון של הטבלה.

 

באר שבע עם תיקו שלישי ברציפות הפעם מול סכנין בטוטו טרנר. המצב שם לא נעים וברק בכר יסתגל לאט לאט לרעיון שאחרי שלוש אליפויות רצופות צריך לבנות את הקבוצה נכון יותר לקראת העונה הבאה.

 

התיקו 1-1 בין אשדוד למכבי פתח תקוה, ייזכר בעיקר בשל התקרית המבישה בתחית המשחק עשאבי לוזון שלח הביתה במונית את יוסי בניון. ראה ידיעה נפרדת בנושא.

 

עניין מרכזי