נתניהו: ישראל מפתחת טילי התקפה ייחודיים היכולים לפגוע ״בכל מקום״

שר הביטחון נתניהו התרברב היום בנוסח שליטה הדמנמן של צפון קוריאה ואם תשוו את הנוסח של דברי הרהב תגלו שכמעט אין הבדל בניסוח דברי הרהב והשחץ.

 

נתניהו לא רק אמר את הדברים בעברית לקהל מקומי, אלא אף טרח לפרסמם באנגלית ולהפיצם בעולם כשהוא ניצב במוך לטיל, כיאה לדיקטטורה לוחמנית המאיימת על העולם.

 

נתניהו צייץ בעברית: ביקרתי היום בתעשייה האווירית ובחנתי את האמצעים והיכולות הטכנולוגיות שלנו. הטילים ההתקפיים שמפותחים בתעשייה האווירית יכולים להגיע לכל מקום במרחב – ולכל מטרה.

 

באנגלית זה הגיע בפירוט יתר ועם הדגשים עוד יותר איומיים. היידה, הולכים לבחירות ומאיימים על העולם.

 

במהלך הביקור אמר את הדברים האלה בפירוט: “מפתחים כאן טילים התקפיים שיכולים להגיע לכל מקום במרחב ולכל מטרה. זהו הכוח ההתקפי של מדינת ישראל שהוא חשוב לנו בכל הזירות. מפתחים כאן מערכות נשק עם יכולות מיוחדות שאין לאף מדינה אחרת”.
.
״יש פה צבא של מוחות ואנשים מאד מוכשרים שמפתחים את קצה השפיץ של ההגנה של מדינת ישראל, החל מלווין מיקרו לוויני שנורה לחלל וכלה בטילים שרק את חלקם אתם רואים כאן מאחוריי. החלל הוא תחום ענק שמדינת ישראל נכנסת אליו”.
.
יו״ר התעשייה האווירית, לוקר אמר: “שמעת וראית פה מקצת מהיכולות שלנו, זה מימוש של ה’ג׳יניוס’ היהודי במלוא עוצמתו. התעשייה האווירית יודעת להגיע לטובת עם ישראל לכל מקום שרק תחליט ולכל מקום שאנחנו נרצה. השמיים הם לא הגבול”.

 

עניין מרכזי