מכבי שחטה את באר שבע על האפס

איזה ניצחון גדול של מכבי תל אביב על הפועל באר שבע. 0-3 חלק, תקיף, עוצמתי ואלגנטי המדגיש את ההבדל בין שתי הקבוצות העונה. עכשיו כבר אין ספק. מכבי היתה אלופה שלוש פעמים ברציפות, אחר כך באר שבע שלוש פעמים והעונה זו העונה של מכבי.

 

מאמן מכבי איביץ׳ הוא הפגיעה בול. הפעם, דווקא מול באר שבע הוא השאיר על הספסל את עטר ואת שכטר והלך על צ׳יקו אופואדו וזה הצליח בענק. הניגרי בישל אחד והבקיע אחד ונתן הצגה. את השערים באחרים הבקיעו סבוריט ואבי ריקן.

 

מאמן הצהובים אמר בסיום: “אין תחליף לעבודה קשה ומשמעת טקטית”.

 

בסיום אמר אופאדו: “אבל אנחנו עדיין לא אלופים, יש עוד דרך ארוכה. איביץ׳  הוא כמו אריה. כשהוא מדבר כולם מקשיבים, יש לו דפוס חשיבה חיובי והוא מעודד את כל השחקנים. באופן בו הוא דוחף אותך, אתה חייב לעשות את המקסימום. חיכיתי לזמן שלי. כשאיביץ’ אמר לי שאשחק כחלוץ אמרתי ‘אוקיי’. הוא הנחה אותי איפה להיות ואיך הוא רוצה שאשחק, זו העבודה שלי ובכל מצב אתן 100%. אנחנו מתאמנים חזק מאוד ודוחפים אותנו לקצה. אנחנו עובדים על שערים בכל מיני מצבים.

 

בבאר שבע אכזבה גדולה וכוונה לבצע שינויים בסגל בחלון ההעברות. בן ביטון אמר אחרי המשחק: ״היו לנו דקות טובות עד לגול. השער נבע מטעות שלנו שיכולה לקרות וזה נתן ביטחון ומומנטום למכבי. מקצועית העונה מכבי ת”א יותר טובים מאיתנו. אין כאן עניין של מנטליות”.

 

עניין מרכזי