החל מסע ההשמצות של אנשי נתניהו נגד גנץ

‫ההצלחה של בני גנץ בסקרים היא לצנינים בעיני נתניהו ואנשיו. זה גורם לתחילתה של מלחמת דה לגיטימציה הנאחזת דווקא בכהונתו כרמטכ״ל. כנראה שעניינים אישיים נשמרים להמשך.

 

גנץ מאיים על נתניהו ברצינות. לראשונה אי פעם מגיע מישהו למרחק אחוזים ספורים ממנו בסקרים שבהם נדרש הציבור לומר מי יכול למלא את תפקיד ראש הממשלה אחריו. משך שנים דואג ביבי לקפד את ראשם של כל מי שנחשבים מועמדים רציניים להתמודד על לינה בבית ברחוב בלפור. לכן, תחילה כשגנץ זינק בסקרים הסתפק ביבי באמירה ״אינני מתערב במה שקורה בשמאל״. אבל כשצצו הסקרים שבהם מצד אחד רוב הציבור אמר כי אינו מרוצה מתיפקודו כראש ממשלה ובהמשך שגנץ בהחלט יכול להחליף אותו, הוחלט על מלחמה חזיתית מלוכלכת, כך זה נראה לפחות.

אם כן, נתניהו התחיל ללכלך את גנץ באמצעות הכינוי ״בכיר במשרד הביטחון״ הטוען שמוכנות צבא היבשה למלחמה היא נוראית והמון ימותו בה.

.

האשמה מוטחת בגנץ ולא ברמטכ״ל הנוכחי למשל שסיים שלוששנות כהונה או בממשלת הימין שהזניחה את היבשה ע״ח מיליארדים שנזרקו על צוללות מיותרות, טייסות מנופחות וסייבריזם מוגזם.‬

.

 

הנה ציוץ מוזר היום בטוויטר:

הציוץ המוזר שמגיע דרך כתב צבאי.

 

 

שימו לב לליקוק לגבי אשכנזי. היום שוגר בעלון של ביבי הרמז לפיו אשכנזי מעוניין להצטרף לפוליטיקה ולהצטרף לליכוד. מייד גם מופיע הספין הנלווה. נו, נו. אשכנזי וגלנט באותה מפלגה ואולי באותה ממשלה? יהיה שמייח.

 

בכל מקרה, לא ייאמן לאן עוד תידרדר מערכת הבחירות המכוערת הזאת.

.

עניין מרכזי