נתניהו מנהל מלחמת מאסף במטרה למנוע את ההמלצה להעמידו לדין באשמת שוחד

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, צפוי להודיע בחודש הבא על העמדתו לדין פלילי באשמות חמורות של בנימין נתניהו. בין ההאשמות גם עבירות של  שוחד שדינן עונש מאסר ממושך. נתניהו, מנהל מאבק רחב היקף במטרה להשמיץ את מערכות החוק. זה החל בהשמצת המשטרה, עבר לדה לגיטימציה של המפכ״ל, עבר לפרקליטות ועכשיו המאבק הוא נגד היועץ המשפטי ופרקליט המדינה וציוותם.

 

זהו מאבק מלוכלך חסר תקדים בחומרתו המנסה לערער את יסודות מדינת החוק והכל כדי להינצל מהעמדה לדין אבל הסיכוי לשרוד איננו גבוה. מנדנבליט צפוי לפרסם את החלטתו בחודש הבא. נתניהו נתלה עכשיו בשימוע והוא חסר משמעות מסיבה פשוטה: כל מה שהיה לביבי לומר הוא כהר אמר מיליון פעם כולל המנטרה השיקרית: ״לא יהיה כלום כי אין כלום״.

 

 

נתניהו שיחרר הודעת ספין נוספת בראשית השבוע:

“משהו מריח לא טוב. הזמן הממוצע להחלטה על תיקים של אנשי ציבור בפרקליטות מגמר חקירות המשטרה הוא 18 חודשים. בתיק 4000 זה לוקח פחות מ–18 ימים, או כמו שהדליף גורם בפרקליטות לברוך קרא — ‘תיק בשבוע’. לא היתה ריצת אמוק כזאת בתולדות המשפט הישראלי, וספק אם בתולדות המדינות הדמוקרטיות. ברור לכל שחוסר תום הלב לא נמצא אצל ראש הממשלה נתניהו, אלא אצל מי ששוב הדליף את ההתקפה משולחת הרסן וחסרת הבסיס נגד ראש הממשלה נתניהו”.

 

עניין מרכזי