נתניהו דורש 3 שריונים אישיים ואנשיו פועלים לחיסול סער וקרא

אף אחד לא אומר לא לנתניהו בשום תחום. ועכשיו, כחודשיים הבחירות צפויה המפלגה לאשר לעומד בראשה שלושה מינויים אישיים. השלושה ימוקמו ברשימת הליכוד במקומות 21, 28 ו-36.

 

נתניהו מנמק: “בבחירות הקודמות אפשרתם לי לשבץ שני מועמדים ברשימת הליכוד במקומות 11 ו-23. לאור החיבורים הצפויים בשמאל במטרה להפיל את ממשלת הליכוד, אני מבקש ממכם לאשר לי הפעם לשבץ ברשימת הליכוד שלושה מועמדים במקומות 21, 28 ו-36. אני משוכנע שהדבר הכרחי כדי להגדיל את סיכויינו לנצח בבחירות”.

 

ובינתיים, נוכח המהומה שעוררו הפרסומים בתחילת השבוע על רשימת החיסול של נתניהו לקראת הפריימריז לקביעת רשימת המועמדים של המפלגה פרסם ביבי הודעה לפיה הוא קורא להצביע לכל חברי הליכוד הנוכחיים.

 

ההודעה התקבלה ברעמי צחוק בקרב הפעילים הואיל וברור להם שרשימת חיסול המתפרסמת בביביתון איננה דבר של מה בכך מה גם שזו הכותרת המרכזית בביטאון של הבוס והיא כוללת כתבת דאבל ספרייד מפורטת כולל השמות.

 

רשימת המומלצים של ביבי כוללת את לקקניו הגדולים: רגב, ביטן ואמסלם, בצד החנפנים האשכנזים הבולטים: שטייניץ, אקוניס ולוין. עוד ברשימה, חברי הכנסת חוטובלי, ואוחנה והשר ישראל כץ. אחד המוזכרים ברשימת החיסול של ביבי הוא השר איוב קרא. אלא שקרא אמר כי יש לו הבטחה של נתניהו להיות שר בלי קשר למיקומו ברשימת המפלגה לכנסת.

 

נתניהו גם תומך בדוד שרן במחוז תל אביב מי שעבד עמו צמוד ונחשד בפרשת הרכישה של הצוללות. לעומת זאת, גדעון סער הוא ברשימת החיסול המיידית של ביבי וממנו הוא חושש יותר מכל.

 

עניין מרכזי