הליכודניקים כבר בחרו ביורשו של נתניהו

הסקר שמתפרסם עכשיו בהזמנת אתר וואלה מצביע בוודאות למה ביבי כל כך ורצה וכה נלחם ברישעות אופיינית בניסיון להשיג את השמדתו הפוליטית המוחלטת של גדעון סער.

.

תוצאות הסקר מבהירות באופן שאיננו משתמע לשתי פנים מדוע בכישלונו הקולוסאלי של נתניהו, חרף מאמצים כבירים שהשקיעו וכדלו למנוע את החירתו במקום גבוה בפריימריז, יש יורש.

.

הליכודניקים לא שעו לתכתיבי נתניהו. להיפך. הפ הראו עצמאות ראויה לציון. לקרני ביבי וחנפניו נדחקו במורד הרשימה. נתניהו, אם ירכיב את הממשלה הבאה, אמנם רשאי לעשות כרצונו וכך עשה ויעשה אבל הפור נפל.

.

עכשיו ברור מעל לכל ספק מי בעיניהם ובעיני הציבור הימני כולו היורש האמיתי של ביבי שסופו הפוליטי כבר נחרץ לשבט. אגב, בקרב בין ביבי ביבי לגנץ שורר שיוויון אישי מוחלט. עכשיו דרוש סקר שיבחן את ענדת הציבור בקרב בין סער לגנץ.

.

אגב, נתניהו הזדרז להודיע לטחר הפריימריז שסער לא יקבל תיק בכיר. תמיד הצטיין ביבי בהשמדת מתחריו הפוטנציאליים. היצליח גם הפעם?

.

ואגב סקרים, סקר חדשות 20 ומכון סמית:

ליכוד 30

‏חוסן לישראל 22

‏יש עתיד 12

‏הימין החדש 8

‏יהדות התורה 6

‏מרץ 6

‏תע”ל 6

‏ישראל ביתנו 5

‏שס 5

‏העבודה 5

‏כולנו 5

‏אורלי לוי 4

‏הבית היהודי 3-4

.

לפי סקר של פאנל פוליטיקס: הליכוד 34. גנץ 22. לפיד 13. ערבים 13. ליצמן 7. הבית היהודי 6. בנט ושקד 6. מרצ 5. העבודה 5. כולנו 5. ש”ס 4. ליברמן, לבני ואורלי לוי לא עוברים את אחוז החסימה.

.

עניין מרכזי