ואיפה המפלגה שתיקח את האחים ניסנוב ותגאל את הפועל תל אביב מיסוריה?

האחים ניסנוב נכשלו בענק. הם יודעים זאת, מתחרטים שנכנסו לביצה הזאת ומתים לברוח. רק שאין למנ למסור את החרא הזה גם בחינם. שלא כמו קודמם, הם שילמו מעט מכיסם אבל הניהול שלהם שערורייתי. תראו את הפועל חדרה שעלתה העונה עם הפועל תל אביב ותקציבה זעום, אין לה הנהלה אמיתית והיא מצוייה באיום פירוק ותראו את האימפריה האדומה של הניסנובים. בושה.

 

איציק ניסנוב סיפר ביום חמעשי: “אנחנו לא הבעלים האידיאלים להפועל תל אביב . מועדון כמו הפועל ת”א צריך בעלים עם כיס עמוק יותר משלנו אבל כרגע אין את זה ולא בטוח שיהיה, לראייה לא לקחו את הקבוצה כשהיא הייתה למכירה יום לפני הפירוק”.

.

 

“אין לנו פנטזיות על רכש. לא נעשה את הטעויות שעשו לפנימו. שכר השחקנים שיש בהפועל תא לא מתאים למקום שלנו בליגה. .

״יש קבוצות עם חצי מהתקציב הזה במקומות 3-4. אנחנו מסתכלים כמה שנים קדימה  המשפחה שלי לא רוצה שאמשיך כבעלים. נעשה הכל שתוך כמה שנים הקבוצה תהיה בצמרת של הכדורגך הישראלי גם אם לא יבוא בעלים חדש”.

.

שותף נוסף זאב גרינברג אמר שהקבוצה נכנסה לגרעון של מיליונים: “ההפרשים בין מה שחזינו בתחילת העונה לבין מה שקורה בפועל זה שלושה מיליון שקלים. אנחנו נצטרך להביא את הכסף ורק היום הזרמנו 2 מיליון מתוך זה. לא הזרמנו את בשמחה אבל הזרמנו”.

.

“תקציב השחקנים שלנו הוא 14.5 מיליון שקל ואם היינו מדורגים רק לפי התקציב אז היינו מקום 4-5. זו לא התנהלות נכונה שאין מנכ”ל אבל כולם לוקחים חלק מהתפקידים כי זה מה שיש”.

.

איציק ניסנוב הוסיף: “ממש לא התייאשתי אבל לא רואה מישהו שיבוא במקומי. את החלק שלי אתן בחינם אם יבוא מישהו”.

.

עניין מרכזי