העבודה האבודה: רק לא יחימוביץ׳, בשום אופן לא מרב מיכאלי

גברים לא מצביעים יותר עבודה במתכונתה הנוכחית ונשים נבונות גם הן לא. משימת הצלת המפלגה שהקימה את המדינה מוטלת על כ-60 אלף בעלי זכות הצבעה שאמורים לקבוע היום איך תראה רשימת העבודה בכנסת הבאה. כרגע קיים ספק גדול אם המפלגה בכלל תעבור את אחוז החסימה. איזו טרגדיה.

 

האשמה להתפוררות מוטלת בראש ובראשונה על ראשון הלא נאה במיוחד של קבוצה קטנה של חברות כנסת מיליטנטיות, אלימות מילולית, תוקפניות וחסרות הבנה בסיסית במהות הפוליטיקה המעשית.

.

הן ורק הן סילקו את הרצוג שסיפק 24 מנדטים, סירבו להצטרף למעשה השילטוני ולייצג בכך את האינטרס המעשי של מיליוני ישראלי, חילונים, בני מעמד הביניים, עירונים, קיבוצניקים, אנשים שהם מלח הארץ. אנשים שרצו שינוי וקיבלו מפלגה שהיא נפילה פמיניסטית מקושקשת. הרוב המוחלט של המצביעים נזנח לחלוטין בשל הסטייה ההזויה המתמשכת בבסיס הפעילות.

 

 

במקום זאת הן התעסקו בקשקושי הפמיניזם, בשנאת גברים נוראה, בהפצת טינה ושנאה ובהרס הסדר הקיים לטובת כלום ושום דבר. יחימוביץ׳ היא תמצית האנטי פוליטיקאים בשל אישיותה הבעייתית: היא מתעסקת כל כולה בשלילי. באנטי – אנטי – אנטי הכל. אין לה מושג איך עושים משהו חיובי אמיתי לטובת הכלל חוץ מאשר כשיש לזה זיקה פמיניסטית מטומטמת.

 

יחימוביץ׳, רק להרוס היא יודעת ולדבר. זו תמצית הרעל ההורס את המפלגה מבפנים ומרחיק ממנה כל בר דעת. מרב מיכאלי אפילו גרועה ממנה רק שהיא גם הרבה פחות נבונה. היא צעקנית, דווקאית, מעצבנת עם עיני עגל תוקפניות ומזרות אימה. אדם שאתה רוצה לברוח מקרבתו.

 

לכן, אם תצביעו עבורן ותכניסו אותן שוב לרשימה אתם מחסלים סופית את העבודה שתהפוך אבודה. כדי לא לחסל את המפלגה עליכם להפריש מהמקומות הריאליים את הטיפוסיות האלה בלי פשרות:

 

בלי מרב מיכאלי, בלי שלי יחימוביץ׳, בלי סתיו שפיר, בלי שמולי, בלי כל החבורה הבזויה שלהן ומה שהן מייצגות.

 

אל תעניקו פרס למשחיתות – אל תצביעו עבורן בשום אופן ואולי תהיה תקווה לשיקום. אולי.

 

עניין מרכזי