תיקו עם פעילות משטרתית עניפה

התיקו 1-1 בין בית״ר למכבי חיפה מקטין את סיכויי קבוצת המהורה להגיע לפלייאוף העליון בתום נליגה הסדירה. שני השערים הובקעו בתוך כדקה. המשחק היה מעניין והמשטרה פעלה היטב בתוככי המגרש ומסביבו.

 

היום פרסמה משטרת ירושלים את הדיווח הזה: 30 אוהדים עוכבו בחשד לירי זיקוק לעבר תחנת דלק, 2 אוהדים נעצרו בחשד להצתת דגל וקטטה ו-5 אוהדים הורחקו מהמשחק בשל התנהגות שהפרה את הסדר הציבורי.

.

היערכותה של משטרת ישראל למשחק הכדורגל החלה אתמול כבר בשעות אחר הצהריים, סביב האצטדיון וקריית הספורט נפרסו שוטרים גלויים וסמויים, פרשים, שוטרי אגף התנועה ולוחמי מג”ב שמטרתם לשמור על הסדר הציבורי ולמנוע הכנסתם של אמצעים מסוכנים ואלכוהול לשטח האצטדיון.

.

 

טרם התחיל המשחק, זיהו בלשי המשטרה קבוצה של כ – 30 אוהדי מכבי חיפה מחוץ לשטח האצטדיון שמכיוונם נורו זיקוק וחזיז לעבר מתחם תחנת הדלק הסמוכה, הם עוכבו במקום למטרת זיהויים וזימונם.

.

עוד נעצרו במהלך המשחק 2 אוהדים בחשד להצתת צעיף וקטטה שהובאו לחקירה. 5 אוהדי בית”ר ירושלים נוספים הורחקו משטח האצטדיון לאחר שהפרו את הסדר הציבורי.

 

.במשטרה ציינו הבוקר, משטרת ישראל פועלת בהיערכותה למניעת אלימות בספורט, ועושה כן ע”י הצבתם של אותם שוטרים גלויים וסמויים במשחקים המתקיימים במגוון ענפי הספורט, וזאת במטרה לאתר ולמנוע כל אלימות, הן מילולית והן פיזית, על מנת לאפשר קיומם של המשחקים ולפעול בנחישות כנגד מי מהגורמים המנסים לשבש את מהלכו \ קיומו התקין של המשחק.

.

עניין מרכזי