2025 זו איוולת טלוויזיונית עלובה בהגשה גרועה של ארז טל

שבועות של פרומואים מתישים שעיקרם היה לא נספר לכם מה יהיה כי אין לנו בעצם מה לספר,  התחלפו בהתרסקות מאכזבת בבכורה. הריאליטי 2025 אינו אלא מהדורה מתחזה לאח הגדול שאינה מצליחה לעניין ליותר מרגע. הסקרנות הטיבעית גוועת במהירות וצריך להיות מברזל כדי לא ללחוץ על השלט ולברוח מפרצופו המאוס של ארז טל.

.

מדובר בשיעמומון עלוב ותמוה, שאינו מצליח לסקרן ליותר משנייה ואז גווע, וחוזר חלילה. מחמיץ לב לראות איך ההתעקשות על ארז טל מרסקת מאמץ כלכלי אדיר שתכליתו היחידה לפגוע במתחרה שרכש את הזכויות לאח הגדול.

.

2025 הוא מהזבלים הירודים בתולדות הטלוויזיה המסחרית. עיר מטומטמת מקרטון מצועצע שאליה נכנסים כל מיני מחפשי 15 דקות תהילה שלא הגיעו לאח הבכיר יותר.

.

הפורמט מתיש, ההנחייה פומפוזית ומיושנת, התקלות בשידור אינסופיות והתוצאה אפס מאופס ובזבוז זמן נוראי גם בימי חורף קרים.

.

אגב, הסקרנות הביאה לתוכנית בתחילת השידור ל-26 אחוזי רייטינג אבל הצופים ברחו בהדרגה ובסוף נותרו 17%. עלוב כמו הפורמט המבחיל וההגשה המגעילה. ואגב אחרון: האח הגדול המשודר בערוץ המתחרה הושק עם 27.6% אחוזי רייטינג ואז גם הוא בצניחה ואובדן עניין. מסתבר שהמתעניינים שנותרו נאמנים לפורמט גם בני העשירונים התחתונים, קשישים משועממים, חסרי השכלה ובעלי אינטילגנציה מוגבלת ויחסים אישיים בעייתיים. בקיצור: שומר נפשו – יירחק!

.

עניין מרכזי