הצ׳מפיונס ליג חוזרת – התגעגענו

ליגת האלופות חוזרת לאחר פגרת החורף. את המחזור הראשון בשלב שמינית הגמר יפתח קרב הטיטאנים בו יארחו השדים האדומים ממנצ’סטר את הפריזאים באולד טראפורד. שני המועדונים מגיעים לאחר שני ניצחונות רצופים בליגה.

.     

על פי מומחי ה-Winner, יונייטד צפויה לצאת עם ידה על העליונה בסיום המפגש עם יחס עדיף של פי 1.8 למול יחס של פי 3.1 לניצחונה של הפריזאים. תוצאת תיקו בין השתיים מוערכת על ידי מומחי ה- Winner ביחס של פי 3.35.

.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד של היונייטד מוביל מרקוס רשפורד עם יחס של פי 5, אחריו נמצאים רומלו לוקאקו ופול פוגבהעם יחס של פי 6. בצד הפריזאי ניצב בראש הטבה קיליאן אמפבה עם יחס של פי 4.5, אחריו אנחל די מריה עם יחס של פי 8 ובמקום השלישי יוליאן דרקסלר עם יחס של פי 12.

.

במפגש הנוסף של הערב תארח רומא באולימפיקו את פורטו. על פי מומחי ה-Winner, רומא אינה צפויה להיתקל במכשול בדרך לניצחון ביתי חשוב עם יחס של פי 1.8 לעומת יחס של פי 3.4 לניצחונה של פורטו. תוצאת תיקו בין השתיים מוערכת על ידי מומחי ה- Winnerביחס של פי 3.

.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון אצל הקבוצה המארחת מוביל אדין דז’קו עם יחס של פי 4, אחריו ניצב אל שעראווי עם יחס של פי 6.50 ובמקום השלישי ניקולה זאניולו עם יחס של פי 7.5. אצל קבוצת החוץ מוביל את הטבלה צ’יקיניו עם יחס של פי 7.5, אחריו יאסין ברהימי עם יחס של פי 9 ובמקום השלישי חסוס קורונה עם יחס של פי 10.

.

עניין מרכזי