משה זוארץ ממשיך כאילו כלום

מכירת הכרטיסים לשני משחקי הפתיחה של נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה 2020 תחל הערב בשעה 19:00. ישראל תתמודד באצטדיון סמי עופר מול נבחרות סלובניה (21. 3, 21:45)  ואוסטריה (24.3, 19:00) בתקווה לפתוח את הקמפיין ברגל ימין. הנבחרת הוגרלה לבית מספר 7, יחד עם נבחרות פולין, אוסטריה, סלובניה, מקדוניה ולטביה.
.
יו”ר ההתאחדות, משה זוארץ: “נבחרת ישראל חייבת להיות הקבוצה של כולם וזה צריך לבוא לביטוי גם ביציעים. יש כאן קהל חם, תומך ונאמן שמלווה את הנבחרת לאורך שנים רבות, קהל שמעניק אווירה ביתית ייחודית ומשמעותית. מתוך רצון לראות את הקהל ממלא את האצטדיונים, תומך בנבחרת ואני מקווה גם נהנה ממנה ומהישגיה, החלטנו על מחיר אחיד של 55 שקלים לכרטיס עבור כ-40% מתכולת האצטדיון. ההתאחדות גם משקיעה המון מחשבה ומשאבים בהקמת מתחמי אוהדים לפני המשחקים כדי להבטיח הנאה מרבית, ואני בטוח שעם כדורגל טוב ותוצאות חיוביות יהיה מדובר בחוויה ייחודית. אני קורא לקהל להתאחד סביב הנבחרת שלנו ולהבטיח תצוגת עידוד מושלמת”.
.
אנדי הרצוג, מאמן הנבחרת: “כשחקן, אני זוכר שלשחק מול הקהל הישראלי התומך היה תמיד אתגר לא פשוט עבור הנבחרת האורחת. במשחקים מול סקוטלנד ואלבניה נהנתה נבחרת ישראל מקהל שדחף אותה לשני נצחונות מצוינים ואני מאמין שגם מול סלובניה ואוסטריה יהיו אתנו אלפי אוהדים שיידעו להעריך את המאמץ ואת הכדורגל ההתקפי שהנבחרת מחויבת לו. פתיחה טובה בבית בשני המשחקים הקרובים תהיה משמעותית מאוד להמשך הקמפיין. לאחר ההגרלה הערכתי שהיא הוגנת ומעניקה לנו סיכוי אמיתי, עכשיו מגיע הזמן שלנו ושל הקהל לממש את הפוטנציאל הגדול של הכדורגל הישראלי. ברור שהמשחק מול אוסטריה יהיה מיוחד מאוד עבורי, אבל הוא חלק משלושה ימים מאוד משמעותיים לנבחרת ישראל ולכדורגל שלנו. יהיה לנו סגל שבו כל שחקן מחויב לתת כל מה שיש לו כדי לזכות להערכה מהקהל ולהוביל את הנבחרת קדימה”.
.
מונאס דאבור: “אני מתרגש לקראת החזרה לנבחרת ולקראת המשחקים מול סלובניה ואוסטריה, הרבה בגלל התמיכה הנהדרת שהעניק לנו הקהל במשחקי ליגת האומות מול סקוטלנד ואלבניה. כאשר אוהדי הנבחרת מתאחדים סביבה ונותנים הכל ביציע, אין לי ספק שבבית אנחנו מסוגלים לנצח כל נבחרת. חשוב לנו לפתוח את קמפיין מוקדמות אליפות אירופה ברגל ימין, ודאי בשני משחקי הבית בסמי עופר, ואני משוכנע שאם נצליח זה יגדיל משמעותית את הסיכויים שלנו להעפיל לטורניר הגמר. אמרתי כבר שהבית אליו שובצנו שוויוני ונותן לנו סיכוי ללכת עד הסוף. ברור שהמשחק מול אוסטריה פיקנטי עבורי, מן הסתם גם עבור ווילי רוטנשטיינר ואנדי הרצוג. עם קהל תומך ויציעים מלאים הכל אפשרי”.
.
ביברס נאתכו, קפטן הנבחרת: “אני יכול להתחייב בשם כל שחקני הנבחרת שנעשה הכל כדי לשמח את האוהדים ולהציג כדורגל יוזם ויצירתי. יש שינוי בנבחרת, הוא הורגש היטב בליגת האומות, והחובה שלנו היא להמשיך להשתפר ולהשאיר תמיד את כל מה שיש לנו על כר הדשא. אוהדי הנבחרת הוכיחו כבר שהם יודעים להעריך מאמץ גדול והם תמיד שם כדי לדחוף אותנו קדימה. התגעגעתי למפגש עם הקהל שלנו וחשוב שהנבחרות היריבות ירגישו מהדקה הראשונה ועד לאחרונה שהם משחקים מול הרבה יותר מאשר 11 שחקנים במדי נבחרת ישראל”.
.
דור פרץ: “יש כבר התרגשות לקראת פתיחת הקמפיין. יש לנו נבחרת המשלבת שחקנים ותיקים וצעירים ואני מקווה ומאמין שניצחון שלנו על סלובניה יהפוך את חג פורים השנה לשמח במיוחד. ניצחןן יכול להיות מאוד משמעותי להמשך הדרך. כל נבחרת המגיעה לשחק כאן צריכה להרגיש את הלחץ מהיציעים ואנחנו צריכים לנצל את הדחיפה האדירה שהקהל יודע לתת לנו. אני מאמין ביכולת של נבחרת ישראל לאחד סביבה את כל האוהדים והאוהדות ולסחוף מדינה שלמה. זה מחייב כל שחקן בנבחרת לתת את כל מה שיש לו ולהשאיר הכל על כר הדשא”.
.
מחירי הכרטיסים:

תא כסף: 250 שקלים
קטגוריה 1: 150/75 שקלים
קטגוריה 2: 100/50
קטגוריה 3: 55 שקלים
המחיר כולל עמלת משרד הכרטיסים.

 

עניין מרכזי