מקדולנד׳ס תשחק ללקוחותיה במוח כדי להגביר את מכירותיה

אם אתם עדיין סבורים שיש לכם רצון חוםשי, ושבעולם המודרני אתם מקבלים החלטות בהתאם לאמונות, הערכים ותפישת העולם שלכם – מוטל לכם לחשוב שוב. כי המציאות הפוכה לחלוטין.

 

חברות טכנולוגיה מתפחות בטירוף מוצרים שתכליתם לשחק לכם במוח ולהזיז החלטות המתקבלות על ידכם לכיוון הרצוי לגוף המזמין את מערכת הנפעלה המתוחכמת שהורסת לכם מבלי שאתם מבחינים בכך, את הרצון החופשי שלכם.

 

 

חברת המזון הענקית, מקדונלד׳ס למשל רכשה חברה ישראלית, אחת מיני עשרות המפתחת מערכות כאלה, בסכום של מיליארד שקלים. הטמעת המערכת תגרום ליצירת מסד נתונים על העדפות האכילה שלכם וכך ידחפו לכם ולילדיכם עוד ועוד ג׳אנק פוד שאינכם זקוקים לו, שעולה כסף, ובהחלט אינו עונה על צורכי התזונה הנכונה, בעודכם ניצבים מול מסך הלחיצות בתוך הסניפים.

 

ההודעה לעיתונות מנוסחת בזהירות רבה אבל המטרה חד משמעית וברורה. הטכניקה הזו מנוצלת אגב, לא רק בעידוד רכישה מיותרת ומזיקה של מוצרים אלא גם בתחום הפוליטי. מערכות מתוחכמות משחקות לכם במוח וגורמות לכם להצביע עבור נתניהו גם אם ההיגיון, המוסר הפנימי והיושרה האישית שלכם עצמכם סבורה שהגיע זמנו להיעלם מהמפה הפוליטית הישראלית.

 

 

הנה הודעה לעיתונות בנושא:

 

McDonald’s עומדת לרכוש את Dynamic Yield, ותשתמש בטכנולוגיית ההחלטות של החברה להגברת הפרסונליזציה ושיפור חווית הלקוח

הרכישה מקדמת את McDonald’s למסלול המהיר של טרנספורמציה דיגיטלית

שיקגו וניו יורק ותל אביב, ישראל, 28 במרץ, 2019 /PRNewswire/ — McDonald’s Corporation (MCD) ו- Dynamic Yield Ltd.הכריזו היום על הסכם במסגרתו McDonald’s תרכוש את Dynamic Yield, חברה מובילה בטכנולוגיית פרסונליזציה ולוגיקת החלטות. עם רכישתה של Dynamic Yield, שלה משרדים בניו יורק ותל אביב, מרחיבה McDonald’s את היקף השקעתה בטכנולוגיה להאצת צמיחתה.

.

McDonald’s תשתמש בטכנולוגיית ההחלטות לאספקת חוויית משתמש מותאמת אישית מוגברת באמצעות תצוגות משתנות של תפריטי”Drive Thru”  דיגיטליות חיצוניות בהן יוצגו מנות שונות בהתבסס על השעה ביום, מזג האוויר, כמות הלקוחות במסעדה באותו הזמן ופריטים טרנדיים בתפריט. טכנולוגיית ההחלטה מסוגלת גם להציע ולהציג מיידית פריטים נוספים להזמנתו של לקוח בהתבסס על בחירותיו הקיימות.

הטכנולוגיה תאפשר ל- McDonald’sלהיות אחת החברות הראשונות המבצעת אינטגרציה של טכנולוגיית החלטות בנקודת המכירה ללקוח ובמיקום “בריק אנד מורטר” ממשי. ב-McDonald’s בחנו את הטכנולוגיה במספר מסעדות בארה”ב במהלך 2018. עם סגירת הרכישה, McDonald’s תחל בפריסת הטכנולוגיה הזו באגף ה- Drive Thruשל מסעדות בארה”ב ב-2019 ולאחר מכן תרחיב את השימוש לשווקים בינלאומיים מובילים אחרים. McDonald’s גם תחל בעבודת האינטגרציה של הטכנולוגיה אל כל נקודות ההשקה הדיגיטליות של חווית הלקוח של הרשת, כגון קיוסקים להזמנה עצמית, ואפליקציית המובייל הגלובלית של McDonald’s.

יכולתה של Dynamic Yield לעמוד בצרכי הלקוחות של McDonald’s, בשילוב עם מחויבותה להצמיח יכולות סביב מגמות לקוח המשתנות ללא הרף וטכנולוגיות שיווק מתפתחות, מאפשרת המשך הקידום והשיפור של חוויית הלקוח של McDonald’s בעזרת טכנולוגיה וחדשנות.

 

“טכנולוגיה היא אלמנט קריטי בתכנית הצמיחה המהירה שלנו (Velocity Growth Plan), והיא מביאה לשיפור החוויה של הלקוחות שלנו באמצעות מתן נוחות מוגברת,” אומר  Steve Easterbrook, נשיא ומנכ”ל McDonald’s Corporation. “עם הרכישה הזו, אנחנו מרחיבים הן את יכולתנו להגביר את התפקיד שטכנולוגיה ונתונים ישחקו בעתיד שלנו והן את המהירות שבה נוכל ליישם את החזון שלנו ליצירת יותר חוויות מותאמות אישית עבור לקוחותינו.”

.


McDonald’s President and Chief Executive Officer Steve Easterbrook pictured in front of a drive-thru digital menu board, which will utilize Dynamic Yield’s decision logic technology to enhance the customer experience.

 

ליעד אגמון, מייסד משותף ומנכ”ל Dynamic Yield, הוסיף: “הקמנו את Dynamic Yield לפני שבע שנים תחת ההנחה שמותגים ממוקדי-לקוח חייבים להפוך את הפרסונליזציה לפעילות מרכזית שלהם. אנחנו מאושרים על ההזדמנות להצטרף למותג גלובלי איקוני כמו McDonald’s ונרגשים לחדש בדרכים שישפיעו באופן אמיתי על חיי היומיום של אנשים.”

.

ההתקדמויות האחרונות של McDonald’s במרחב הטכנולוגי – ביניהן פיתוחה של אפליקציית המובייל הגלובלית של McDonald’s, הזמנות ותשלומים במובייל, לוחות דיגיטליים פנימיים וחיצוניים וקיוסקים להזמנות עצמאיות – הביאו לטרנספורמציה בחוויות הלקוחות במסעדות וסביבן, כך שללקוחות ניתנות יותר דרכים לשלם ולהתאים אישית את ההזמנות שלהם לדרישותיהם.

לאחר סגירת העסקה, McDonald’s תהפוך לבעלים היחיד ותמשיך להשקיע במוצר הפרסונליזציה המרכזי של Dynamic Yield ובצוותים הגלובליים של החברה.

.Dynamic Yield תיוותר חברה נפרדת ועובדיה ימשיכו לפעול ממשרדים ברחבי העולם. כמו כןDynamic Yield  תמשיך לשרת את הלקוחות הקיימים שלה ולמשוך לקוחות נוספים, עתידיים.

אודות McDonald’s

McDonald’s היא קמעונאית שירותי המזון הגלובלית המובילה בעולם עם כמעט 38,000 מסעדות במעל 100 מדינות ברחבי העולם. מעל 92 אחוזים ממסעדות McDonald’s בעולם הן בבעלות ובהפעלת אנשי ונשות עסקים עצמאיים מקומיים.

אודות Dynamic Yield
Dynamic Yield היא פלטפורמת Personalization Anywhere™ מבוססת בינה מלאכותית המספקת חוויות מותאמות אישית בכל נקודת מגע עם הלקוח: אתר, אפליקציה, דוא”ל, קיוסקים, האינטרנט של הדברים, ומרכזי שירות לקוחות. יכולות ניהול הנתונים של הפלטפורמה מספקים מבט מאוחד של הלקוח, תוך יצירה מהירה וסקלבילית של אינטראקציות דיגיטליות מותאמות. משווקים, מנהלי מוצר ומהנדסים משתמשים ב- Dynamic Yield על בסיס יומיומי להשקת קמפיינים חדשים בהתאמה אישית, הרצת מבדקיA/B  בצד השרת ובצד הלקוח, מינוף למידת-מכונה להמלצות מוצר ותוכן, וגיוס אלגוריתמים להודעות אימייל והודעות בדחיפה (“פוש”( בעלות מיקוד חכם. עם מטה בניו יורק, החברה משרתת מעל 300 מותגים בכל רחבי העולם.