נקבעו הסגלים לאולסטאר הכדורסל הישראלי

קבעו סופית הסגלים למשחק האולסטאר התשיעי של ליגת ווינר סל, שייערך בעוד פחות משבועיים (12.4, 13:00, היכל מנורה מבטחים). 8,973 גולשים וגולשות לקחו חלק במשאל האולסטאר באתר המנהלת והרכיבו את נבחרות הישראלים והזרים שיתמודדו ביום הראשון של חופשת הפסח. כ-8000 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם באולסטאר והמכירה נמשכת באתר “לאן”.  מנהלת הליגה הזמינה כ-500 ילדים מעוטף עזה למשחק.

.

ממש על קו הסיום סיים יפתח זיו מעירוני נהריה במקום הראשון עם 5,139 הצבעות. הוא הקדים את דקוואן קוק מעירוני נס ציונה, שסיים ראשון מבין הזרים עם 5,090 קולות, חמישה יותר מחואקין שוכמן מהפועל גלבוע/גליל.

.

למקום השלישי מבין הישראלים הגיע תמיר בלאט מהפועל  ירושלים עם 4,661 הצבעות ומיד אחריו הגיעו טל דן מעירוני נס ציונה וגיא פניני מהפועל חולון עם 4,316 ו-4,237 קולות בהתאמה. אל נבחרת הישראלים יצטרף כזכור אמארה סטודמאייר, שלפני שנתיים נבחר ל-MVP כאשר שיחק עם הזרים.

.

 

קורי וולדן מהפועל חולון סיים שני בקרב הזרים עם 4,825 הצבעות, ג’רל מקניל מהפועל ת”א הגיע למקום השלישי עם 4,724 הצבעות וג’יימס פלדין מהפועל ירושלים רביעי עם 4,579. בימים האחרונים של ההצבעות, נרשם מהפך גם במכבי ת”א כשטאריק בלאק עקף את סקוטי ווילבקין בהפרש של 300 קולות והצטרף לנבחרת הזרים. ג’ף אדריאן מבני הרצליה סוגר את החמישייה המובילה של מקבלי הקולות בנבחרת הזרים עם 3,913 הצבעות, חמש יותר מפול סטול ממכבי אשדוד/באר טוביה, שייקח חלק גם בתחרות השלשות.

.

סגל הישראלים המלא: יפתח זיו (עירוני נהריה), חואקין שוכמן (הפועל גלבוע/גליל), תמיר בלאט, אמארה סטודמאייר (הפועל ירושלים), טל דן (עירוני נס ציונה), גיא פניני (הפועל חולון), כרם משעור (בני הרצליה), איגור קולשוב (מכבי ראשל”צ), יובל זוסמן (מכבי ת”א), תומר גינת (הפועל” ת”א), חנן קולמן (הפועל באר שבע/בני שמעון), רפי מנקו (הפועל אילת) ונמרוד לוי (מכבי אשדוד/באר טוביה). את הישראלים יאמנו עודד קטש ושרון דרוקר.

.

סגל הזרים המלא: דקוואן קוק (עירוני נס ציונה), קורי וולדן (הפועל חולון), ג’רל מקניל (הפועל ת”א), ג’יימס פלדין (הפועל ירושלים), ג’ף אדריאן בני הרצליה), פול סטול (מכבי אשדוד/באר טוביה), ג’יי.פי טוקוטו (הפועל אילת), מייק הנרי (עירוני נהריה), אלכס המילטון (מכבי ראשל”צ), ג’ורדן סווינג (הפועל באר שבע/בני שמעון), טאריק בלאק (מכבי ת”א) וגרג וויטינגטון (הפועל גלבוע/גליל). את הזרים יאמנו יאניס ספרופולוס ודן שמיר.

 

עניין מרכזי