הזדמנויות עסקיות ביריד Canton Fair ה-125 גואנגז’ו

25,000 מציגים מביאים הזדמנויות בתחום הקיימות ליריד Canton Fair ה-125

גואנגז’ו, סין, 16 באפריל 2019 /PRNewswire/ — יריד היבוא והיצוא ה-125 של סין (“Canton Fair” או “היריד”) מביא לגואנגז’ו למעלה מ-25,000 מציגים ב-51 תחומי מוצרים, מסין ומרחבי העולם.

השנה, היריד משתרע על שטח של 1.18 מיליון מ”ר, עם גידול בשיעור 30% במספר המוצרים המעודכנים, אשר מציגים חדשנות מקורית והזדמנויות חדשות עבור עסקים עולמיים. חברות ממדינות לאורך יוזמת Belt and Road Initiative של סין (“BRI”) יציגו את המוצרים העדכניים ביותר שלהן בביתן הבינלאומי.

“יריד Canton Fair מקדם את פניהן של יותר חברות עם הגנה על קניין רוחני, מותגים פרטיים ויכולות שיווק אשר ממחישים טכנולוגיה עילית ומוצרים בעלי ערך מוסף”, אמר Xu Bing, דובר יריד Canton Fair וסגן מנהל China Foreign Trade Centre.

.

על מנת לאפשר קנייה ומכירה באופן גלובלי, היריד השקיע מאמצים לעידוד חדשנות בקידום מכירות, באמצעות שימוש בטכנולוגיות אינטליגנציה מלאכותית וביג דאטה ולהשקת שיווק עולמי, עם דגש על רשתות חברתיות ומנועי חיפוש. בינתיים, בעקבות המגמות העדכניות בתחום המסחר והמדיניות, יארח יריד Canton Fair למעלה מ-20 פורומים ו-50 הדגמות מוצרים וסמינרים למציאת התאמות בין עסקים. העיקריים שבהם:

.

פורום 2019 Canton Fair International Market Forum, אשר מתמקד בקידום השותפים האסטרטגיים של סין ושל רוסיה, לרגל ציון 70 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות, יקדם ויבסס את שיתוף הפעולה הכלכלי ואת הסחר בין סין לבין רוסיה.

.

 

וזמת Global Cooperation Networking עבור הביתן הבינלאומי תדגיש את ההזדמנויות שיריד Canton Fair מציע לאזור Greater Bay Area כפלטפורמת סחר, לעידוד השתתפות של עסקים והחלפת משאבים בין חברות מקומיות ובינלאומיות.

.

המאמצים של יריד Canton Fair לקידום השקעה בתחום הקיימות כוללים גם את צמצום העוני עבור עסקים מקומיים. למעלה מ-700 חברות מאזורים מפותחים פחות קיבלו שטחי תצוגה ללא תשלום ונכללו באירועי קידום מכירות על פי נושאים, להצגת מוצרים מקומיים מיוחדים בפני השוק הבינלאומי וליצירת אפשרויות חדשות בשוק עבור קניינים עולמיים.

 

.

יריד היבוא והיצוא של סין, הידוע בשם Canton Fair, נערך בעיר גואנגז’ו בכל אביב וסתיו. היריד, אשר נוסד בשנת 1957, הוא תערוכה מקיפה בעלת ההיסטוריה הארוכה ביותר, הרמה הגבוהה ביותר, ההיקף הנרחב ביותר ומספר המוצרים הגדול ביותר, כמו גם רשת ההפצה בעלת המגוון הרחב ביותר של קונים בינלאומיים והיא בעלת המחזור העסקי הגבוה ביותר בסין.

 

רמי יצהר,

עניין מרכזי