קניית זהב בעסקה משתלמת

לרבים מאתנו יש בבית תכשיטי זהב ישנים שאין בהם כל שימוש, חלקם תכשיטים אישיים שכבר אין בהם שימוש וחלקם תכשיטים שהתקבלו בירושה מבני משפחה קרובים. התכשיטים מצויים בארון או בכספת כאבן שאין לה הופכין וזה הזמן לתכנן עסקה להפיכת הזהב לכסף מזומן.

 

קניית זהב

 

העוסקים בתחום המתכת היקרה – הזהב, מאפשרים קניית זהב מהלקוחות השונים בתנאים מצויינים. מתכת הזהב היא מבין המתכות היקרות, ערכה הגבוה עולה עם השנים באופן עקבי על פי ההיצע והביקוש אך בכל מקרה מדובר בערך גבוה.

מי שיש לו זהב בבית כמו שעונים ישנים, שרשראות שנקרעו, טבעות, עגילים וכו’, יכול להגיע למשרדים העוסקים בקניית זהב ולהציע להם את התכשיטים הקיימים ברשותו.

 

 

 

תהליך קניית זהב

 

כדי לבצע את ההליך באופן מסודר, מתאמים פגישה עם הגורם המקצועי שאמור לבחון את הסחורה המוצעת לו. הסחורה נבדקת כדי לוודא שאכן מדובר בזהב ולא בחיקוי, לאחר מכן מתבצעת הערכת שווי מדויקת על פי משקל הזהב, סוג הזהב והעלויות במקובלות בזמן אמת.

על פי כל הפרמטרים הללו, מקבל הלקוח הצעת מחיר עבור קניית זהב. הלקוח מקבל החלטה אם לבצע את העסקה כעת או במועד מאוחר יותר, על פי נוחותו. אם הוא החליט לבצע זאת כעת, הוא מקבל את הסכום שעליו סוכם במזומן בו ברגע.

 

בעסקה מקצועית ואמינה, הלקוח השאיר זהב שאין בו שימוש ומאוחסן במשך שנים בארון וקיבל בתמורה סכום כסף נאה והוגן שיכול לשמש אותו למטרות שונות כמו רכישת תכשיטים חדשים ומודרניים, קנית פריטים אחרים הנחוצים לו כמו רכב, מכשירי חשמל הביתה וכו’ או לחילופין העברת הכספים לילדים או לבנק כדי לסגור יתרת חובה גבוהה.

 

משכון זהב

 

לקוחות רבים מבצעים הערכת שווי ומעדיפים לשמור על התכשיטים לאור הקשר הסנטימנטלי לפריטים השונים, עקב מי שענד אותם או מי שהעביר את התכשיטים כמתנה או כירושה. מצד שני, קיים צורך בכספים מסיבות מסוימות והלקוחות מחפשים דרכים לפתור את בעיית המזומנים.

אחת האופציות המוצעות היא משכון התכשיטים בבית העסק וקבלת הלוואה כספית. התכשיטים נשארים כערבון בבית העסק עד המועד שבו יוכל הלקוח להחזיר את כספי ההלוואה בתנאים המסחריים שנקבעו בין הצדדים.

עם החזרת הכספים, מקבל הלקוח בחזרה את התכשיטים שמושכנו והעסקה מסתיימת. אם בסופו של התהליך מחליט הלקוח על קניית זהב מתבצע שווי של הפריטים והלקוח מקבל כסף במזומן עבורם.

 

הליך קליל של קניית זהב

 

כל תהליך קניית זהב מתבצע במהירות באמצעות אנשי מקצוע מנוסים העוסקים בכך שנים רבות ומעריכים את שווי המוצרים כמו מטבעות זהב, מטילי זהב, אונקיות, שבבים אלקטרוניים המכילים זהב זהב ישן להתכה, שיני זהב ישנות וכל תכשיט המורכב מזהב.

זהו פתרון מצוין לקבל כספים הנחוצים לכל אדם בהתאם להתנהלותו ולצרכים החומריים שלו.

היכנסו לפרטים נוספים על קניית זהב במרכז.