התעניינות ערה לקראת משחקה של אתלטיקו מדריד בארץ

לקראת משחק הכדורגל בין אתלטיקו מדריד לבית״ר ירושלים ב- 21 במאי נמסר כי יותר מ- 10,000 כרטיסים כבר נמכרו תוך 24 שעות במכירה המוקדמת שנפתחה עבור המנויים של בית״ר ירושלים

 

עתה החלה מכירת הכרטיסים לקהל הרחב.

 

משלחת מקצועית של מועדון הכדורגל אתלטיקו מדריד נחתה בישראל ומריימת סיור מקדים לקראת הביקור ופרטי משחק הידידות.

 

דניאל בנעים מייסד ומנכ״ל קבוצת “קומטק” היוזמת ומפיקה את הביקור ומשחק הידידות בין מועדון הכדורגל אתלטיקו מדריד לבית”ר ירושלים, שיערך באצטדיון “טדי” בירושלים בתאריך ה- 21 במאי הודיע היום כי בתוך 24 שעות מפתיחת המכירה המוקדמת למנויים, נמכרו למעלה מ- 10,000 כרטיסים וכי מחר יום ג׳ ה-30.5 בשעה 18:00תיפתח מכירת הכרטיסים לקהל הרחב.

,

בנעים אמר עם פתיחת מכירת הכרטיסים: ״אני שמח מאוד לראות את הביקוש העצום מצד הישראלים לרכישת כרטיסים למשחק. הרצון שלנו הוא לאפשר לכמה שיותר לאוהדי כדורגל וחובבי ספורט ליהנות מחוויית משחק מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. זו גאווה גדולה לארח כאן בישראל קבוצה בסדר גודל כזה”.

 

.

יודגש כי ההכנות לקיום המשחק ולאירוח קבוצת הכדורגל אתלטיקו מדריד בעיצומם. היום נחתה משלחת מקצועית מקדימה של המועדון בישראל. המשלחת עתידה לבקר באתרים שונים ובכלל זה לסגור את כל פרטי המשחק באצטדיון ״טדי״ בירושלים, יחד עם בכירי קבוצת קומטק והנהלת בית״ר ירושלים.

 

עניין מרכזי