צבא ארה”ב פורש בשדה הקרב את מערכת Howler נגד מל”טים

טוקסברי (TEWKSBURY), מסצ’וסטס, 18 ביוני 2019

 

צבא ארה”ב הודיע לאחרונה כי מערכת Howler נגד מל”טים הגיעה לשלב היכולת המבצעית הראשונית (Initial Operational Capability), ולפיכך, תהיה כעת בידי החיילים יכולת התגוננות קריטית מפני מל”טים.

 

 

Howler, שם אותו טבע הצבא האמריקני, משלב את היכולות של הרדאר הסימולטני הרב-משימתי שפועל בתחום תדרי הרדיו Ku ושל מערכת המל”ט Coyote®. מערך KuRFS המתקדם, המשתמש בסריקה אלקטרונית, מאתר את איומי המל”טים בכל הגדלים ועוקב אחריהם. Coyote פועל ביחד עם ה- KuRFSתוך שימוש במאתר ובראש החץ המתקדמים שלו כדי לזהות ולחסל איומי מל”טים.

.

“פיתחנו את המערכת הזו ופרשנו אותה בשטח בתוך 17 חודשים בלבד,” מסר ברייאן רוזלי (Bryan Rosselli), סגן נשיא Mission Systems and Sensors. “איתור איומי המל”טים הוא השלב המכריע הראשון בשרשרת ההשמדה במערך נגד מל”טים. השילוב בין המעקב המדויק ובין הפעלתן של שתי מערכות מוכחות אלה מעניק לצבא האמריקני יכולת מכרעת להביס את האיום הזה, שמתפתח בהתמדה.”

.

בנוסף לתגבור המודעות המתקדמת למצב בשטח, להבחנה המדויקת ולניידוּת המאפשרות להגיב בהצלחה לאיומי מל”טים, מערת Howler מעניקה לצבא גמישות ייחודית המאפשרת הסתגלות לסביבת איומים רב-ממדית המשתנה במהירות.

.

“מבחן אחר מבחן מוכיחים כי ה-Coyote שלנו הוא פתרון אינטגרלי כדי לגבור על המספר הגדל והולך של המל”טים של האויב בשמי שדה הקרב,” מסר סם דינקה (Sam Deneke), סגן נשיא Raytheon Land Warfare Systems. “ההגנה על החיילים הנמצאים על הקרקע נמצאת בראש סדר העדיפויות – והמערכת החדשה אכן מעניקה את ההגנה הזו.”

מגוון החיישנים מבית Raytheon, וכן האפקטורים הקינטיים והלא קינטיים, המרושתים בתוך מערכת פיקוד ובקרה, מכסים את כל שרשרת ההשמדה נגד המל”טים.

.

אודות Raytheon

Raytheon, שמכירותיה בשנת 2018 עלו על 27 מיליארד דולר ושמעסיקה 67,000 עובדים, היא חברה מובילה בטכנולוגיה ובחדשנות, המתמחה בפתרונות הגנה, ממשל אזרחי ואבטחת סייבר. חברת Raytheon, שהיסטוריית החדשנות שלה מתפרשת על פני 97 שנים, מספקת מוצרי אלקטרוניקה הנמצאים בחזית הקדמה, אינטגרציה של מערכות משימה, מוצרי ושירותי C5I®, חיישנים ותמיכה במשימות עבור לקוחות ביותר מ-80 מדינות. חברת Raytheon ממוקמת בוולת’ם (Waltham) שבמסצ’וסטס. עקבו אחרינו בטוויטר.