צבעים חיוביים באופנה בבירות האופנה של לונדון ומילאנו

יותר משלושה רבעים (81%) מן האנשים בבירות האופנה של העולם, מילאנו ולונדון, מאמינים כי הצבעים שהם רואים ולובשים מידי יום משפיעים על מצב רוחם, וכדי להפיק מכך את מיטב היתרונות, רוב הסיכויים שהם יבחרו בבגדים ובאביזרים בצבע כחול כאשר הם רוצים להרגיש הרגשה חיובית.

 

 

אולם למרות השפעתו החיובית של הצבע, אנו לא שמים לב לצבעים שסביבנו, משום שאנו עסוקים מידי, ממהרים מידי, או שדעתנו מוסחת. פחות מאדם אחד מתוך שלושה (30%) במילאנו ובלונדון שם לב באופן תמידי לגוונים המגבירים את מצבי הרוח שהעולם הסובב אותנו מציג לעינינו.

דוח הצבע של HONOR 20 (HONOR 20 Color Report) הוזמן כדי לקרוא תגר על ההתעלמות הזו ולעודד אנשים לתפוס את הקסם של הצבע הסובב אותם ולהשתמש בטכנולוגיה הנמצאת בחזית הקִדמה של המצלמה המקצועית בסדרת הטלפונים HONOR 20 – וכך לרתום את כוחו של הצבע להשפיע על חייהם באופן חיובי.

.

דוח הצבע של HONOR 20 גילה כי שני שליש (66%) מן האנשים סבורים שהצבעים שהם לובשים יכולים ליצור את הרושם האולטימטיבי הראשון, ולמעלה ממחצית (53%) מאמינים כי אנשים מגבשים את דעתם עליהם על סמך הצבעים שהם לובשים.

.

המומחית לצבע ג’ולס סטנדיש (Jules Standish) – אוטוריטה מובילה בתחום הטרנדים הקשורים לצבע – מסבירה כי הצבע הינו עוצמתי מפני שהתגובות שהוא מחלץ ממוחנו הן תגובות רגשיות ולא תגובות רציונליות:

 

 

“הרושם הראשון הינו חשוב, ואין דרך טובה יותר לשדר לעולם מי אתם מאשר באמצעות אופנה. לבוש ואביזרים בצבע כחול מסייעים להקרין דימוי של אמון, דיפלומטיה ומהימנות – דימוי מושלם לראיונות עבודה. לבוש שחור בדייט ראשון מקרין מסתוריות, ומבטיח שליטה על רגשות תוך כוונה לגלות יותר אודות הטבע האמיתי שלך בשלב מאוחר יותר של מערכת היחסים. לעומת זאת, לבוש אדום בדייט ראשון מקרין תשוקה, התרגשות ודרישת תשומת לב.”

.

כדי לעודד אנשים להבחין בפלאים הסובבים אותם ולתפוס אותם, חשפה חברת HONOR אתמול בערב את הסדרה HONOR 20. הסמארטפון בנוי עם מצלמת מרובעת מבוססת בינה מלאכותית (AI quad) הטובה מסוגה, והטכנולוגיה החדשה הזו מתפקדת כמו DSLR (Digital Single Lens Reflex, מצלמת רפלקס דיגיטלית בעלת עדשה אחת), אולם עם הנוחות והסטייל של הסמארטפון. באמצעות ארבע עדשות שונות, היא מאפשרת למשתמשים להפוך את הרגע הקסום לתמונת סטילס או לסרטון, הן בשעות היום והן בשעות הלילה.

.

נשיא HONOR, ג’ורג’ ג’או (George Zhao), מסר: “אנו, ב-HONOR, מכירים בחשיבותו של הצבע. סדרת HONOR 20 עושה שימוש בטכנולוגיית המצלמות המתקדמת ביותר כדי לסייע למשתמשים לחוות את פלאי תבל כפי שהם לא חוו אותם מעולם לפני כן. HONOR מבינה כי הצבע אינו רק משהו שאנו רואים, אלא משהו שאנו חשים – ותובנה זו הינה בעלת חשיבות אדירה לעיצוב ולביצועים של הסמארטפון החדש.”

.

אתוס העיצוב של HONOR, “להשתפר תמיד” (‘Always Better’), בא לידי ביטוי בעיצוב החדשני ובצבעים הייחודיים של הסמארטפונים החדשים מסדרת HONOR 20 – שחור פנטום (Phantom Black) וכחול פנטום (Phantom Blue). צבעים מרהיבים אלה תוגברו ע”י הפלא שיוֹצר העיצוב ההולוגרפי הדינמי הנמצא בחזית הקִדמה. גב הזכוכית ההולוגרפי הדינמי יוּצר בתהליך דו-שלבי, שהתאפשר בזכות הטכנולוגיה הראשונה מסוגה בתעשייה, טכנולוגיית שילוב התלת-ממד (Triple 3D Mesh) מבית HONOR. שכבת העומק נוצרת באמצעות שימוש בטכניקה מדויקת ביותר. היא משובצת במאות פריזמות מיניאטורות, הדומות לפיסות יהלומים. התוצאה היא אפקט אופטי של עומק, שמבליט את סדרת HONOR 20 לעומת הסדרות שקדמו לה.

 

אודות HONOR

HONOR היא מותג סמארטפונים מוביל. המותג נוצר כדי לענות על צורכיהם של הילידים הדיגיטליים באמצעות מוצרים המאופיינים באופטימיזציה לאינטרנט, אשר מציעים חוויית משתמש עילאית, מעוררים השראה לפעולה, מטפחים יצירתיות ומעצימים את הצעירים כדי שיוכלו להגשים את חלומותיהם. בעשותה זאת, ממצבת HONOR את עצמה במקום מיוחד, באמצעות הוכחת התעוזה שלה לעשות דברים אחרת ולנקוט בצעדים הנדרשים כדי להנהיג את הטכנולוגיות והחידושים העדכניים ביותר למען לקוחותיה.