הטרנד הבא: שייט בנמלי מזרח הים התיכון

אושיאניה קרוזס תפעיל מסלול שייט מנמל חיפה למזרח הים התיכון, שבו יבקרו התיירים בנמלי קפריסין, טורקיה ויוון

 

המסלול היוקרתי שיושק בנובמבר 2020, יכלול את נמלי חיפה, אשדוד, פאפוס, אלניה, מרמריס, בודרום, חאניה, אתונה, אפסוס, ואיסטנבול 

 

חברת הפלגות היוקרה אושיאניה קרוזס,המובילה העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות נופש, חשפה את אוסף המסלולים החדשים והאקזוטיים ביותר שלה עד כה. “הסדרה האקזוטית” של מסלולים בהם תשוט האונייה “סירנה” המשודרגת, תאפשר למפליגים לגלות יעדים מיוחדים כמו מצרים וישראל, טורקיה, חצי האי ערב, הודו, מיאנמר ואינדונזיה.

 

“המסלולים המקוריים הללו תוכננו בקפידה במטרה להציע לאורחים שלנו לבקר בכמה מהיעדים האקזוטיים שקשה להגיע אליהם. זאת, על מנת להשביע את תיאבונם לחוויות חדשות ויוצאות דופן.” אמר בוב בינדר, נשיא ומנכ”ל אושיאניה קרוזס.

 

הסדרה האקזוטית של אוניית סירנה, כוללת תשע הפלגות של 24-10 ימים, שיחלו מנובמבר 2020 ויגיעו לשיאן באפריל 2021. אוניית סירנה תפתח את הסדרה במסע של 12 ימים מחיפה לאיסטנבול, ותתווה את דרכה דרך הים האדום, גילוי האמירויות, קטר, בחריין ועומאן ולאחר מכן להודו, המלדיביים ומיינמאר.

 

כל המסלולים כוללים נמלים עם עגינה לילית, ובחלקם ישנן אף 4 עגינות לילה, יחד עם מספר עצום של נמלים חדשים כמו מרמריס בטורקיה, אי סר בניאס באיחוד האמירויות, דוחה בקטר, אל-בחריין בבחריין, אל ח’סאב בעומאן וסנבג באינדונזיה. המסלולים החדשים אידיאליים עבור מטיילים שאוהבים לפרוץ דרך לסמן וי על יעד נוסף מסביב לעולם.

 

עניין מרכזי