השר הכנוע של נתניהו עף מתפקידו ומרגיש נבגד ומושפל

השר הדרוזי איוב קרא נאלץ להתפטר מתפקידו כשר התקשורת אחרי שפורסם כי ניהל מגעים עם מפיקים בחברת טלוויזיה מסחרית שעוסקים בציוות משתתפים לתוכנית ריאליטי מפורסמת.

 

קרא היה שר מטעם, בובה של נתניהו, איש שהופקד על התיק שנתניהו היה מנוע מלהמשיך מלהחזיקו. אבל, בינתיים קרא פישל שוב ושוב בתקריות רבות ומצא עצמו אאוט.

 

עכשיו, משנאלץ ללכת הביתה פתח פה על נתניהו. בריאיון שהעניק לחדשות 13 אמר השר הנבגד קרא: “אני מאוד פגוע ומרגיש רע. אפילו בתקופה הכי קשה, כשאיבדתי את אחיי במלחמות ישראל, וגם אחרי מות הוריי, לא הרגשתי כל כך פגוע. אני מרגיש פגוע בגלל הנאמנות שגליתי לאורך שנים, ופתאום אני מרגיש נבגד”.

 

“היו החלטות שעשיתי כשר התקשורת, חשובות, שאני מעריך שלא מצאו חן בעיני אנשים מסוימים. הייתי נאמן על עיוור, זה האופי שלי. יש בי תמימות, יושר, אמינות וציונות. הייתה פה בגידה נבזית, אנשים פגעו בי על הנאמנות שלי כלפיהם. לא האמנתי שזה יקרה”.

 

על ראש הממשלה עצמו אמר קרא “עושה לי רע מאוד שאני צריך לבקר את המנהיג שלי, אבל ביקשתי לעזוב את משרד התקשורת כי במקום לחבק אותי, הייתה בגידה עם חוק הלאום – הוא אמר שיתקן את המצב, הדרוזים יצאו נגדי, ולא תוקן”.

 

“אני יכול להעריך שהיום, אחרי מה שראיתי, הבגידה הזאת שלא הייתי מעלה על דעתי, שעבורי הסמל הכי חשוב בעולם, הוליך אותי שולל. למה? אני צריך תשובות ממנו”, קונן קרא שקיווה להיות שגריר בקהיר אבל גם זה השתבש לו ועכשיו הוא הולך הביתה מבוזה ומבוייש.

 

עניין מרכזי