נתניהו מאפשר אנרכיה מחפירה מטעמים פוליטיים אינטרסנטיים

ההפקרות הזו לא תישכח לעולם לשר הממונה על המשטרה, על הסדר הציבורי, על שמירת החוק ועל השוטרים היורים באזרחים ללא הצדקה באשר הם. שמו של האיש, גלעד ארדן. לא נשכח לדראון מתמשך גם את הממונה על ארדן, המאפשר את ההפקרות והפרת החוק ברייש גליי וללא תגובה הולמת המתחייבת מספר החוקים. זהו בנימין נתניהו.

 

הפגנות יוצאי אתיופיה היו שערורייה חסרת תקדים והכל באשמת השלטון המרכזי בראשות נתניהו. ביבי הורה למשטרה לאפשר להם לפרוק תיסכול ואלה לקחו את ההיתר והפכו אותו לאנרכיה אלימה ומכוערת.

 

ההתנהלות של חלק מן המפגינים היתה כשל חיות אדם חסרות מעצורים. לא כולם כמובן, לא כל העדה, אבל ביותר מדי אתרים היתה התנהגות חוליגניסטית, אלימה ופרועה של חלק מהמפגינים שניצלו את היד הרכה של המשטרה ואת היעדרה מהשטח במתכוון. ככה לא מתנהגים גם אם יש מחאה. צודקת. ואחר כך הם עוד מייבבים על סיקור שלילי. והגרוע: בשטח לא ניראו יוצאי אתיופיה שהרגיעו את השטח. אין שם מנהיגות אלא כנופיות שמכתיבות את ההתנהלות ברחוב. חייבים לעצור את זה מייד!

 

מאות אלפים נתקעו בדרכים, חלקם השתרכו בכבישים שעות רבות, היו נתונים לאיומים ולאלימות של ממש והכל משום שהמשטרה נמנעה מלהתערב ואיפשרה את האנרכיה להתהוות ולהתעצם ללא תגובה.

 

התוצאה היתה אלימות, שריפת מכוניות, תקיפת נהגים תמימים שרק רצו להגיע הביתה וחמור מכך: תחושת אובדן הסדר הציבורי. רק כחלוף שעות רבות של מהומות נתן נתניהו הוראה למשטרה לצאת לשטח ולפזר את החוליגנים.

 

 

בסופו של דבר היו עשרות פצועים מקרב השוטרים. מספר המפכי נים האלימים שנעצרו זניח לחלוטין.

וכך נראית הבוקר הכותרת הראשית של ידיעות:

ואם לא די בכך, הנה אתרי הפרות החוק להיום:

פ”ת, 17:00 חסימת צומת גהה. 

ראש העין, 17:30 בתחנת המשטרה

ת״א, 17:00 חסימת צומת עזריאלי.

נתניה, 17:00 חסימת כביש החוף בפולג.

אשקלון, 18:00 מול היכל הספורט.

ירושלים, 19:00 חסימת צומת פ”ת.

ב״ד, 17:00 חסימת צומת הנגב.

קריית מלאכי, 18:00 חסימת צומת קסטינה.

עפולה, 16:30 כיכר העצמאות.

אשדוד, 18:00 צומת הביג.

בית שמש, 16:00 חסימת כביש 38.

ראשל״צ, 19:00 חסימת כביש 431 מתחת לגשר.

קריית גת, 18:00 חסימת צומת פלוגות.

 

עניין מרכזי