עומר נצר, טל פרידמן וסינרגיה יחממו את בון ג׳ובי בתל אביב

עומר נצר הוא הזוכה הגדול בתחרות “להקת החימום של בון ג’ובי בפארק הירקון תל אביב”. כ-400  הרכבים, זמרים וזמרות הגישו את מועמדותם לתחרות. עומר הרשים את צוות השופטים וזכה בתחרות פה אחד. החומרים אותם שלח אושרו על ידי צוות ההפקה הבינלאומי .

 

עומר בן ה- 25 יוצר כותב ומלחין את כל שיריו. לפני ארבע שנים הוציא אלבום בכורה. שיר הנושא Good by Song  נחרך ברדיו והפך אותו לאמן הופעות מבוקש.  תחנות הרדיו הכתירו אותו כאחת מהתגליות הגדולות של השנה והוא צבר גרעין מעריצים נאמן  בהופעות אותן קיים ברחבי הארץ ובפסטיבלי מוזיקה נחשבים בלונדון, ברלין, מוסקבה ועוד.

 

ב- 2018 הוציא  אלבום שני  –Sweet Mistake   קאנטרי פולק בלוזי המושר באנגלית ומציג נופך מוזיקלי ייחודי

בימים אלה הוא עובד על אלבום חדש .

 

שני הרכבים נוספים שיעלו לבמת הפארק הם טל פרידמן והחתולים השמנים  ולהקת סינרגיה.  כזכור טל הוביל קמפיין חדשני וייחודי בדמותה של “רקפת פח” המתמודדת על הזכות לחמם את בון ג’ובי וכלל הקלטה של 6 קטעים חדשים בדמות זו. פרידמן, בנוסף להיותו קומיקאי מוכשר בטירוף הוא גם מוזיקאי. הוא מנגן בגיטרה חשמלית וסגנון המוזיקה שלו נע מרוק ועד למטאל. את להקתו החתולים השמנים הקים ב- 2011 והיא עוסקת בחומרים מקוריים ובעיבודים לשירי רוק ישראלים ולועזיים קלאסים. הלהקה הוציאה אלבום בכורה ב- 2012  ומופיעה עם פרידמן בתוכנית הטלוויזיה גיבורי גיטרה המשודרת בערוץ  8.

 

את רשימת מופעי החימום תסגור הופעתה של להקת סינרגיה הנפלאה, שחזרה לאחרונה בגדול לאחר כמה שנים של שתיקה במופע סולד אאוט במועדון התיאטרון תל אביב. הלהקה תבצע על הבמה מיטב להיטיה.

 

בון ג’ובי מסיים החודש את הסיבוב העולמי שלו בהופעה בפארק הירקון בתל אביב.

 

עניין מרכזי