שלמה SIXT מאמצת את הכדורגל של הפועל תל אביב

נחתם הסכם בין הפועל ארקיע ת”א לשלמה SIXT

ויקטור דורון, מנכ”ל חברת שלמה SIXT מקבוצת שלמה והבעלים זאב גרינברג, חתמו היום על הסכם חסות בין שלמה SIXT לקבוצה.

.

במסגרת הסכם החסות, אשר נחתם למשך שנה ובשווי של מעל לחצי מיליון שקל, תספק שלמה SIXT רכבים לכלל שחקני הקבוצה ולצוות המקצועי. בנוסף, לוגו שלמה SIXT יתנוסס מעתה על גבי חולצות השחקנים.

.

 

דורון ויקטור, מנכ”ל חברת שלמה SIXT מקבוצת שלמה: “אנו שמחים להמשיך לתמוך ולעמוד לצדה של הפועל ת”א. חשוב לנו מאוד להירתם לטובת המועדון. מדובר בשותפות רבת שנים שכבר מזמן היא מעבר לשותפות עסקית. החיבור הוא טבעי ונכון עבורנו וכולנו מייחלים להצלחתה של הקבוצה בעונה הקרובה”.

.

זאב גרינברג, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל ת”א: ״חברת שלמה SIXT נחשבת לשותפה עסקית בכירה של המועדון כבר שנים רבות ואנו מברכים על כך. המועדון עומד בפני עונה מאתגרת ומרגשת, כאשר בימים אלה נשלמות ההכנות האחרונות לקראתה. עם החזרה הצפויה לאצטדיון בלומפילד המחודש, אני מאמין שהחיבור ינסוק וייתן ערך רב לשני המותגים”.

.

אין זו הפעם הראשונה בה מתקיים שיתוף פעולה בין מועדון הכדורגל לקבוצת שלמה SIXT, כאשר לפני קרוב לעשור היא חתמה על חוזה אימוץ עם קבוצת הכדורגל שנמשך מספר שנים. כמו כן, בשנת 2015, קבוצת שלמה זכתה במכרז פומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג אולם ה”דרייב אין”, המשמש כמגרש הביתי של הפועל ת”א בכדורסל, אשר נקרא כיום “היכל קבוצת שלמה”.

 

עניין מרכזי