פייק ניוז מבית נתניהו: גנץ תיזהר, בקרוב ידיחו אותך

הבן של נתניהו מפרסם פוסטים שתכליתם לזרוע מבוכה ותחושה פראנויה בצמרת כחול לבן. מטרת הספין: לנסות לערער בכל מחיר את תחושת הלכידות של צמרת הרשימה החדשה הניראית איתנה, מאוחדת ויציבה מתמיד.

 

תחילה הדליפו הליכודניקים שוב ושוב קטעים שבהם בעבר אמר בוגי יעלון דברים בגנות יאיר לפיד. אבל הפירסומים לא הועילו לתקוע תריז בין השניים. להיפך. יעלון לא התכחש אבל הדגיש שהוא תומך ברוטציה וכי יחסים עם לפיד מצויינים.

 

עכשיו מפרסם הבן של נתניהו ברשת החברתית אזהרה אישית לבני גנץ לפיה ראשי המפלגה מתכננים להפילו. מקורבים לליכוד מרבים להפיץ בשבועות האחרונים פייק ניוז בגנות גנץ אך לפי שעה הגיבוש והמנהיגות המשותפת לא נסדקו.

 

הציוץ של הבן של ביבי מאמש קרוב ל-9 בערב

 

ומצד שני יאיר לפיד, היוצא למסע בחירות באוטובוס של כחול לבן, קרא לאהוד ברק לפרוש ולא להתמודד. לפיד: ״די ברק, די. גם בסקר של היום אתה לא עובר את אחוז החסימה. אם אתה רוצה לעזור להחליף את השלטון תפרק את המפלגה המיותרת הזו״.

 

.

ואם לא די בכך, הצלם המקצועי שתיעד את אהוד ברק נכנס עם חמצוואר רעול פנים לבית ג׳פרי אפשטיין ואשר צילם עוד ארבע נשים צעירות ויפות שנכנסו לאותו בית באותו יום אומר היום כי מוטב לו לברק שלא לאיים בתביעות. הוא נתן להבין שאם אהוד ברק לא הבין את הרמז – יהיו גילויים נוספים.

 

הצלם, ג׳יי קונולי אמר:

“אין לברק עילה לתביעה נגד העיתון. התמונות שלו ושל ארבע הנשים הצעירות שנכנסו לבית צולמו באותו יום. אם הוא יתבע – תיפתח קופת שרצים.  זוהי גם אינדיקציה, שהדיילי מייל עומד על עמדתו נגד ברק”.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי