חדש במחול: מבטה של אישה בעידן בניכור

בעידן של חיים במרחב הווירטואלי, כשהעדר אינטימיות פיזית ומצגי שווא ברשת הופכים לאורח חיים שגור, יוחנן בוחנת כיצד מהלכים יחידניים ואוטונומיים של דמויות שונות יכולים להתקיים במרחב משותף.

.
(?)Home מציגה אפשרות עתידנית, פוסט אפוקליפטית, בה הדיאלוג בין הדמויות בחלל נטול החוקים מקבל תוקף בלעדי בזכות מבטו/ה של הצופה.

.
(?)Home היא יצירת האנסמבל הראשונה של אורין לחמישה רקדניות ורקדנים ותציג שלוש בכורות בלבד בתאטרון ענבל ובתמיכה של מפעל הפיס לאמנות.

.

ניהול אמנותי, יצירה, עיצוב והפקה : אורין יוחנן
רקדנים יוצרים, רקדניות יוצרות: שי פרטוש- איש נרטב, גבריאל נויהאוס – אישה ירח, דנה זכריה- אישה קרקע, עידו גרינברג- איש ביט, שולי צייגר- אישה רוח.

אורין יוחנן אמנית רב תחומית ורקדנית עטורת פרסים, שהחלה את הקריירה המקצועית שלה בלהקת המחול הקיבוצית ולהקת “הפרוייקט” ובהמשך עבדה עם מיטב הכוריאוגרפים/ות בישראל. .

פרפורמרית, חוקרת אימפרוביזציה, אמנית פלסטית ויוצרת, חברת קבוצת תאטרון קליפה וחברה בעמותת הכוריאוגרפים.

.
מאז 2013 יצרה כ- 11 עבודות בימתיות ועבודות תלויות מקום ובינהן: I-Dare-U, מתכננת חופשה מעצמי בודקת עלויות ו- Shoot Me. זוכת פרס שרת התרבות לרקדנית מבצעת (2014) מנימוקי השופטים: “רקדנית וירטואוזית, בעלת קשת רחבה של איכויות תנועתיות. מרגשת בכנות ובמסירות של הביצוע שלה”.

.

עניין מרכזי