מסתורין אופפים את התאבדות עבריין המין אפשטיין בכלא האמריקני

השלטונות האמריקניים הודיעו כי חקירת פשעי המין של ג׳פרי אפשטיין תימשך במלוא הקצב חרף התאבדותו. במקביל מנהלים משרד המשפטים וה-FBI חקירה יסודית בנסיבות הוצאתו של אפשטיין ממעצר בתנאים מגבילים המיועדים למי שמצויים בסיכון גבוה להתאבדות.

אפשטיין עתיר הנכסים הועבר לכליאה אגילה חרף העובדה שנעסה להתאבד לפני כשלושה שבועות ומייד אחר כך ביצע את סיום חייו הפעם בהצלחה. מי שקיווה שמותו של אפשטיין ישתיק את הפרשה המסריחה יתאכזב. כבר עתה ברור שפוליטיקאים בכירים מעורבים בשערוריות המין של היהודי האמריקני עבריין המין הזה, שבעבר התרועע לעיתים גם עם דונאלד טראמפ.

קודם דיווחנו: ג׳פרי אפשטיין בן ה-66 הצליח להתאבד בנסיונו השני בתא המעצר שבו היה כלוא במנהטן, ניו יורק. המיליארדר אפשטיין היה צפוי לעשרות שנות מעצר בגין עבירות מין בקטינות.

.

אפשטיין כבר ניסה להתאבד לפני כשלושה שבועות  אך כשל ונותר בחיים עם סימני חבלה על צווארו. מאז היה עצור בהשגחה שבה נתונים המנסים להתאבד.

.

ההתאבדות מביכה את השלטונות האמריקניים והתובע הכללי של ארצות הברית, וויליאם בר, אמר  כי ההתאבדותו של ג’פרי אפשטיין שהורשע בעבירות מין “מעלה שאלות קשות שיש לענות עליהן. הנושא נחקר גם במשרד המשפטים בנוסף לחקירת ה-FBI״.

המיליארדר היהודי אמריקני היה מקושר היטב ונחלץ ב-13 חודשי מאסר בלבד בעוון עבירות מין בקטינות. עתה נפתח התיק מחדש ושר העבודה בממשל טראמפ שהיה אחראי להסכם המקל מהמשפט הקודם נאלץ להתפטר מתפקידו.

.

 אפשטיין, בן 66, היה אמור לעמוד למשפט בעוד כמה חודשים בגין עבירות מין קשות בעשרות קטינות שבוצעו בניו יורק ובפלורידה. בית משפט לא איפשר את שחרורו בערבות והוא ידע שאין סיכוי לצאת מהכלא אי פעם בחיים.

. 

אהוד ברק הגיב על התאבדות אפשטיין: ״הייתי מעדיף שהקשר בינינו לא היה נוצר״.

.

עניין מרכזי