המשטרה מחפשת חשוד בעבירות מין

המשטרה טוענת שפיענחה מקרה של עבירות מין בקטינה שאירע בשנת 2015. נעצרו שני חשודים – אחד מהם חשוד במקרה אונס נוסף שאירע לפני כחודשיים בירושלים.

.

חקירת המשטרה שנפתחה בשנת 2015, החלה בעקבות דיווח שהתקבל מקטינה (אז כבת 15), לפיו 2 חשודים פגשו בה באזור גן העצמאות בירושלים, משם הובילו אותה לאתר בניה בקרבת מקום, וביצעו בה את זממם.

.

חקירת המשטרה המשיכה להתנהל תוך איסוף ראיות וממצאים פורנזיים, שהובילו לאיתור זהותם של החשודים (שנות 30-50, מזרח ירושלים) לפני כשבועיים ולמעצרם.

.

החשודים נחקרו במשטרה בחשד שביצעו עבירות מין בקטינה, ומעצרם הוארך ע”י בית המשפט. .

היום צפויה פרקליטות מחוז ירושלים להגיש נגדם כתב אישום בגין העבירות המיוחסות להם בתיק החקירה משנת 2015.

.

במקביל, פתחה משטרת ישראל במהלך חודש יוני 2019 בחקירה בעקבות מקרה אונס של תיירת שאירע בגן העצמאות בירושלים.

*מלאכת החקירה ואיסוף הראיות והממצאים, חשפו כי אחד מהחשודים (בשנות ה-30) בביצוע עבירות המין בקטינה בשנת 2015, הנו חשוד גם במקרה האחרון ועפ”י החשד יחד עם חשוד נוסף במעורבות בעבירה.

.

בתוך כך, חוקרי משטרת ישראל איתרו צילומים בהם נצפה החשוד הנוסף במעורבות במעשה בסמוך לשעת התרחשות העבירה, ושפרטיו טרם ידועים למשטרה.

כחלק ממאמצי חוקרי המשטרה לאתר את זהותו של החשוד הנוסף במעורבות בעבירה.

.

המשטרה מבקשת את סיוע הציבור באיתור כל פרט היכול להוביל לפרטיו המזהים, ולדווח על כך בהקדם למוקד 100 של משטרת ישראל, או בטלפון שמספרו: 050-4657523.

 

 

*דוברות המשטרה (כנרת):*

*צפת: עדכון: בלשי משטרת ישראל עצרו גם את החשוד השני בשוד שאירע בשבוע שעבר בצפת-בשעות הקרובות יובא החשוד בפני שופט בבקשה להאריך את מעצרו*

.

כאמור, ביום רביעי 07.08.19, בצפת התקבל דיווח אודות שני חשודים אשר באיומים ניסו לשדוד כסף מקופאית בסופרמרקט ללא הצלחה ולאחר מכן שדדו באיומים סכום כסף ממתדלקת בתחנת דלק סמוכה ונמלטו.

.

ביום שישי נעצר אחד החשודים (30,צפת) ומעצרו הוארך עד ליום ג 13.08.19.

*

אתמול נעצר החשוד (18,פתח תקווה) השני באירוע והבוקר יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ”ש השלום בנצרת*

*החקירה נמשכת*

 

עניין מרכזי