הפנייה הנרגשת של פרופ׳ יורם יובל לתל אביבים האדישים

חבר ואזרח יקר,

אני חושב שהכול יקום וייפול על עידוד אקטיבי של הליכה לקלפי אצל 100% ממכרינו וחברינו. זה ורק זה ייקבע מי ינצח בבחירות.

אנחנו, אנשי המרכז הלוחם והשפוי, אנשי הימין המתון והשמאל הציוני — אנחנו היינו ונשארנו הרוב בארץ הזאת, בניגוד לשקרים שמפיץ ביבי.

.

אבל אנחנו עצלנים ומפונקים, והביביסטים נחושים וממוקדים. לדעתי המסר שלנו חייב להיות:

מי שלא מצביע ב-17.9 — מצביע ביבי!!!

.

זה תלוי רק בנו. אני בטוח שיש לכם חברים וקרובי משפחה — קשישים, בודדים, עסוקים, מיואשים או אדישים, שלא ילכו להצביע אם לא תנדנדו להם בטלפון ביום הבחירות, תוודאו איתם אישית שזה קורה, ואם יש צורך — גם תקפיצו אותם לקלפי.

על פי הערכות שמרניות, למחנה המרכז-שמאל יש יותר ממיליון אוהדים שלא הצביעו בבחירות הקודמות. יותר ממיליון. הם הסיבה שהפסדנו.

.

אצל החרדים, אצל המתנחלים, ואצל קבלני הקולות של הליכוד, שיעורי ההצבעה גבוהים מ-80%.

.

על זה עומד השלטון המשיחי והמושחת של ביבי וסמוטריץ’ — על זה, ועל האדישות שלנו.

אם רק מחצית מתומכי המרכז-שמאל שנשארו בבית בבחירות הקודמות יצביעו הפעם, אז ב-18.9 נתעורר כולנו למציאות חדשה.

.

אם הם לא יצביעו — הניצחון של ביבי מובטח, והלכה הדמוקרטיה הישראלית. ביבי בדרכו להפוך את עצמו לארדואן ואותנו לטורקיה, ולא תהיה לנו הזדמנות נוספת.

יש מה לעשות — אבל צריך לעשות את זה עד הסוף, אחרת נפסיד. אני מבקש מכם ומפציר בכם, אם אתם רוצים לעזור, אנא עשו את הפעולות הפשוטות הבאות:

 

1. הכינו לכם זמן מראש ביום הבחירות. פנו את היומן שלכם מן הסידורים והטיולים. היפכו את ה-17.9 ליום עבודה — יום עבודה למען עתיד העם, הארץ, הילדים והנכדים שלנו.

 

2. החל מן הבוקר ב-17.9, עיברו בשיטתיות על רשימות מספרי הטלפון בסמארטפונים שלכם. התקשרו אל כל מי שאתם מכירים, ושאלו אותם אם כבר הצביעו.

 

3. סמנו אצלכם את כל אלה שטרם הצביעו, והתקשרו אליהם שוב בצהריים. בקשו מהם שישלחו לכם ווצאפ כשייצאו מן הקלפי. קחו את כל מי שלא יכול להגיע בכוחות עצמו אל הקלפי. תנו להם טרמפ. באהבה.

 

4. בשעה 17:00 התקשרו שוב לכל אלה שלא הודיעו לכם שכבר הצביעו. לכו אליהם. שכנעו אותם להצביע וקחו אותם לקלפי. אל תוותרו על איש.

 

ביבי בונה על האדישות שלנו. בבקשה העבירו את זה הלאה.

תודה!

 

 

ועל כל זה חתום פרופסור יורם יובל. חסר לכם שלא תקשיבו לו ותתנהגו בהתאם…

 

עניין מרכזי