החמאס: אם נתניהו יפלוש נפגיז את תל אביב משך חודשים

מנהיג החמאס פצח באיומים על נתניהו במטרה להרתיעו מייזום מבצע רחב היקף בעזה. עיקר האיום מתרכז ביכולתם של האירגונים לשגר טילים לעבר תל אביב במשך חודשים ארוכים, כלומר החיים בישראל ישובשו לתקופה ממושכת.

 

בנוסף, מאיים החמאס לפגוש ולהתיש את הצבא הישראלי שיפלוש לעזה באמצעות מלחמת גרילה אכזרית תוך שימוש בקילומטרים רבים של מנהרות שבהן מרושתת הרצועה כהכנה לפלישה שכזו.

 

יחיא סינוואר, מנהיג החמאס בעזה אמר:

"שמענו את ההצהרות המאיימות של מנהיגי ישראלי כלפינו, אבל אנחנו עוד נגרום להם לקלל את היום שבו נולדו".

 

"גורמי מודיעין שונים מנסים לערער את היציבות ברצועת עזה. יש לנו אמצעים רבים וחשאיים שמתמודדים נגד הניסיונות של המודיעין הישראלי לחדור לעזה".

סינוואר הדגיש כי ארגונו ״מייצר טילי נ"ט מתוצאת עצמית שיתמודדו נגד כוחות השיריון הישראליים שנמצאים באזור ומתחת לאדמה ישנם מאות קילומטרים של מנהרות הגנתיות ומאות אלפי מלכודות שממתינים לאויב הציוני ביום שיחליטו להיכנס למבצע קרקעי.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלסטר ממשיכה להרשים – וטוטנהם לאכזב
המאמר הבאנחקרים איומים על חיי נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.