המו״מ הקואליציוני לא ייפסק. גנץ: המחוסל היה בן מוות

בשל העובדה שלא תינתן לאורכה לבני גנץ, הודיעה כחול לבן כי חרף המצב הביטחוני המתוח יימשכו המאמצים של גנץ להקים ממשלה בטרם יפוג המהדט שקיבל ביום רביעי בשבוע הבא.

 

היום אמר בני גנץ בעקבות ההסלמה:

״המחבל בהא אבו אל עטא שחוסל הלילה היה בן מוות. בדיוק כמו אחמד ג'עברי רמטכ"ל חמאס, בדיוק כמו כל טרוריסט שמוציא לפועל פעולות רצחניות כנגד אזרחי ישראל.
.

״למען ביטחון ישראל, הדרג המדיני והביטחוני צריכים לעיתים לקבל הכרעות קשות, תוך הערכת המחיר שיהיה להן. כזו הייתה ההחלטה על המבצע הלילה עליה עודכנתי מבעוד מועד. מדובר בהחלטה נכונה מבצעית ומדינית.
.
״אני מבקש להדגיש, כחול לבן בראשותי תשים תמיד את ביטחון האזרחים לפני הכל.
לפעולה זו לא תהיה השפעה על התהליכים הפוליטיים המתקיימים.
אני מבקש להביע את הערכתי לצה"ל ולגורמי הביטחון ולחזק את תושבי הדרום ואת כלל אזרחי ישראל וקורא לכולם להישמע להנחיות פיקוד העורף. הנחיות שיש בהן בכדי להציל חיים.
 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהתעקשות מתנחלים הניבה אסון כלכלי: כל המוצרים שמקורם בשטחים מחוץ לקווי 67׳ יסומנו בהדגשה
המאמר הבארומנטיקה ושקט
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.