ברק ייעלם וסתיו שפיר תסולק מצמרת רשימת מרצ

אחרי שהתברר שסתיו שפיר הביאה אפס קולות בבחירות האחרונות ושהאיחוד עם אהוד ברק היה אפיזודה הזויה חסרת תוחלת, התאדה הברק וכבר לא יופיע ברשימה לבחירות הקרובות ועתה עמלים במרצ כדי להעיף את סתיו שפיר המיותרת.

 

שפיר לא תסולק לגמרי אלא צפויה לרדת למקום לא ריאלי ברשימה. אחרי הכל היא היתה פוליטיקאית אוורירית חסרת משמעות אם כי לעיתים צווחנית ושונאת גברים.

 

בינתיים הודיע יושב ראש העבודה כי רשימת העבודה גשר לא תרוץ יחד עם מרצ בשום אופן. גם ביבודה מנסים להעיף לאחור את מרב מיכאלי המזיקה שבעטייה נמנעים מאות אלפים מתמיכה ברשימה.

 

פרץ ואורלי לוי מנסים לתור אחר חיזוק מרענן ושואב קולות.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמבצע הרשמה מיוחדת לקורס יסודות ה-NLP
המאמר הבאטראמפ נחרד מאיומי ארדואן להעיף את הצבא האמריקני מטורקיה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.