מני מזוז הוציא צו המונע זמנית את מינוי לב ארי

השופט העליון, מני מזוז, מי שכיהן בעבר בתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, הוציא ביום רביעי צו מניעה זמני האוסר על כניסתה לתפקיד של אורלי בן ארי כממלאת מקום פרקליט המדינה. הצו ניתן לבקשת התנועה לאיכות השלטון.

 

בפרקליטות השמיעו ביקורת חריפה על המינוי של שר המשפטים אוחנה שנחשד כמינוי שתכליתו היחידה לחסל את הפרקליטות ואת דלטון החוק באופן שימנע מגלגלי הצדק לפעול נגד הנאשם נתניהו.

 

 

 

אוחנה כתב בתגובה

"לא קיימת בחוק חובת היוועצות ביועץ המשפטי לממשלה", כתב השר, "לא כל שכן נדרשת הסכמתו. למעלה מן הצריך, וכפי שהודעתי, נועצתי גם ביועץ המשפטי לממשלה.

״קוימה גם קוימה חובת ההיוועצות, וכשאחליט על מי מבין המועמדים, הרי ששמו של אף לא אחד מהם יהיה זר לך".

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחוגג מרוצה מהתקדמותה של בית״ר ירושלים
המאמר הבאארדואן מוזהר לעצור את פעילות הטרור החמאסי בתחום טורקיה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.