נתניהו בונה על תבוסה וסער על הפתעה

ביבי נגד הבוכרי – זה הסיפור הפוליטי של היום ואולי של הבחירות הקרובות בכללן. אבל השאלה היחידה היא ההפרש. אבל גם לפני המשחק של מכבי נגד אום אל פאחם בגביע שאלו כולם באיזה הפרש תביס האלופה את קבוצת המגזר מליגת המשנה והסוף ידוע: הפתעת העשור בכדורגל הישראלי.

 

הבוכרי רוצה להיות היום מאום אל פאחם ולחולל סנסציה. אבל ביבי זה לא איביץ׳ והוא לא נותן לאנשיו להידרדר לאדישות ולזלזול ביריב. הירי של הרקטה אמש מעזה לכינוס הליכודי שגירש את ביבי מהאולם תחת אזעקה, העלה אצל המצביעים רגשות חיוביים כלפי המנהיג שימיו הפוליטיים ממילא ספורים למדי.

 

הנתונים היבשים:

106 אתרי הצבעה אליהם מוזמנים להגיע 116,048 מתפקדים בעלי זכות בחירה. ההצבעה תסתיים בשעה 23:00. התוצאות יהיו די מהר וצפויים נאומי ניצחון והודאה בכישלון במהלך הלילה.

 

עניין מרכזי

 

הפתעה והטבה למתעניינים:

News-israel.net/NLP

שיתוף:
מאמר קודםירי לאשקלון הבריח שוב את נתניהו מהבמה
המאמר הבאמחנה סער: גנץ מתפלל לניצחון נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.