קשקשן גדול ולקקן קטן ושמו יובל שטייניץ

יובל שטייניץ הוא אמנם דוקטור לפילוסופיה בהשכלתו אבל רחוק מלהיות אדם חכם. אפילו לא פיקח. הוא סתם חנפן ולקקן של ביבי, עושה דברו ושופר שקריו. הבעיה ששטייניץ כל כך תקוע באחרי עצמו עד שאינו מהסס לומר בקולו שקרים שקל להוכיח את קיומם.

 

למשל תוך ניסיון עלוב ופטתי להגן על הנאשם בשוחד במרמה ובהפרת אמונים נתניהו חא היסס שטייניץ לומר שרוב הפוליטיקאים יצאו זכאים ומשפטיהם הסתיימו בלא כלום. שקר מוחלט.

המסר של אהוד ברק. 

 

יובל שטייניץ: שקרים וחנפנות עלובה בשירות הבוס נתניהו. 

 

 

וכה אמר הבדאי החנפן שטייניץ:

"אני חושב שרוב המקרים היו כאלה שפוליטיקאים בכירים הועמדו לדין, ויותר ממחציתם גם יצאו זכאים לחלוטין בבית משפט" ענה שטייניץ, "לפחות ב-20 השנים האחרונות".

.

והאמת היא שלמעט זיכויים בודדים, בהם של פואד שמת אגב משפטו שהופסק, ושל אביגדור קהלני שהואשם בהדחפת חומרים לעופר נמרודי וכן אורן חזן שהגיע להסדר עבודות שירות בתיק התקיפה שלו הכל נגמר בהרשעות!

 

בכל 20 מ-25 המקרים האחרים הייתה הרשעה לפחות בחלק מהסעיפים. ואלה הם לפי הסדר: ליברמן (תיק התקיפה); איציק מרדכי; סאלח טריף; עמרי שרון; יחיאל חזן; מיכאל גורולובסקי; נעמי בלומנטל; עופר חוגי; יאיר פרץ; חיים רמון; אברהם הירשזון; שלמה בניזרי; צחי הנגבי (הורשע בעדות שקר, זוכה מהאישומים המהותיים במינויים מושחתים); אהוד אולמרט; מוחמד ברכה; סעיד נפאע; חנין זועבי; סטס מיסז'ניקוב; באסל גטאס.

 

ליברמן זוכה בתיק שחיתות אחד ובסך הכל שיעור הזיכויים של פוליטיקאים נע סביב 8%.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהמיליארדר היהודי דן פרדקין רכש את קבוצת רומא
המאמר הבאהקאמרי מעלה בבכורה עולמית מחזה של חנוך לוין
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.