נסגרה פיצוציה שבה נמכרו משקאות חריפים בשעות אסורות

נסגר למשך 10 ימים בית עסק בעיר אשדוד שמכר לשוטרת סמויה משקאות אלכוהוליים לאחר השעה המותרת בחוק-

*

בפעילות שערכה המשטרה בליל השנה החדשה בעיר אשדוד, וזאת אף לאחר שנתנה התראה לבעלי עסקים לבל ימכרו אלכוהול לקטינים או לאחר השעה המותרת בחוק (23:00), רכשה סוכנת סמויה מספר בקבוקי משקה אלכוהולי וחטיפים בפיצוצייה הנמצאת במרכזון המסחרי ברובע א' בעיר. בשימוע שנערך לבעל העסק, הוא גם זה שביצע את המכירה בפועל, בפני מפקד תחנת המשטרה בעיר תוך בחינת מכלול השיקולים ואיזון בין האינטרס לשמירת ביטחון הציבור אל מול חופש העיסוק של בעל העסק, הורה מפקד המשטרה על צו סגירה מנהלי למשך 10 ימים.

.

יש לציין כי מדובר בבית עסק שאין זו הפעם הראשונה ובאמתחתו מספר אירועי הפרת חוק הרישוי, מקרי אלימות, והעסק גם נסגר בצו סגירה מנהלי אך בחודש נובמבר אשתקד (2019) ובקשה שהוגשה לביטול הצו אז, נדחתה ע"י בית המשפט.

.

כפי שדיווחנו אתמול, במהלך פעילות אכיפה שערכו שוטרי יחידת השיטור הרגלי בעיר אשדוד, הופעלה סוכנת סמויה, שוטרת במסווה שרכשה אלכוהול בעסק לאחר השעה המותרת בחוק. בעל העסק שלא ידע כי ה"לקוחה" היא שוטרת, הכחיש בפני עמיתיה השוטרים את המעשה המיוחס. הוא עוכב לחקירה באותו הלילה וכאמור אתמול במהלך היום נערך לו שימוע.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםשיפור בשירות הרכבות לחיילים בצפון הארץ
המאמר הבאתקף רופא שלא מצא חן בעיניו ונעצר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.