לאלונה נמאס מהכשלונות: ברק בכר פוטר מהפועל באר שבע

ההפסד של הפועל באר שבע להפועל תל אביב היה המסמר האחרון. ברק בכר פוטר היום מקבוצתו. בכר הביא לבאר שבע שלוש אליפויות אבל שתי העונות האחרונות לא היו טובות, והקבוצה הידרדרה ליכולת נוראית ותוצאות גרועות.

.

לבכר היה חוזה לעונה נוספת בעלות של מיליון יורו והוא הגיע לפשרה כלכלית עם אלונה ברקת. יוסי אבוקסיס הוא המועמד הבכיר להגיע לבאר שבע מבני יהודה המתפרקת. מועמד נוסף הוא רן בן שמעון.

 

 

בהודעת המועדון נאמר:

 

הבוקר פנה ברק בכר לאלונה ברקת והודיע לה שבתום לבטים רבים החליט לסיים את תפקידו בהפועל ״תדיראן״ באר-שבע לאחר ארבע וחצי עונות בהן כיהן כמאמן הקבוצה.

אלונה ברקת: "ברק בכר היה שותף לשלוש אליפויות הסטוריות ולקמפיינים אירופאים מרגשים. אני וכל אוהדי הפועל ״תדיראן" באר-שבע מוקירים את תרומתו האדירה וחלקו בהתפתחות ועיצוב המועדון כמועדון צמרת״.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחשש להצפות מחודשות ברחבי הארץ מיום רביעי
המאמר הבא7 עצורים בפרשת שחיתות חדשה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.