סולשאר על כוונת הפיטורים ממנצ׳סטר יונייטד

מנצ'סטר יונייטד ממשיכה בעונתה החלשה ואתמול ספגה הפסד ביתי מביך 2-0 לברנלי מהחלק התחתון של הטבלה. מבחינת ברנלי נעשתה היסטוריה – ניצחון ראשון בכל הזמנים באולד טראפורד. אבל עם כל הכבוד למנצחת המפתיעה הסיפור הגדול הוא מנצ'סטר יונייטד. אמנם השדים האדומים חסרו את מרקוס ראשפורד הפצוע אבל זה עדיין לא מצדיק יכולת נרפית כל כך וחוסר איום ממשי על שערו של השוער פופ האורח. לא בכדי האוהדים בתיאטרון החלומות ליוו את השחקנים בשריקות בוז צורמות בירידה למחצית ובסיום 90 הדקות.

.

העיתונות הבריטית וכן הרשתות החברתיות קורעות את מנצ'סטר, מאמנה ושחקניה. "מביך, הסגל החלש ביותר זה 30 שנה" היו רק חלק קטן ממה שנכתב ונאמר לאחר המשחק. הלחץ על המנג'ר סולשיאר גובר שכן מאז מונה לממן קבוע במרץ האחרון השיג 11 ניצחונות לעומת 12 הפסדים – מאזן שמנג'רים קודמים עם רקורד טוב יותר פוטרו.

.

לסטר חזרה למסלול הניצחונות עם 1-4 גדול על ווסטהם. השועלים התבססו במקום השלישי ופתחו פער של 8 נקודות מצ'לסי הרביעית. טוטנהם של מוריניו שגם היא לא בתקופה טובה השיגה ניצחון דחוק 1-2 על נוריץ' האחרונה בטבלה. זהו ניצחון ליגה ראשון של התרנגולים בשנת 2020.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהחשד: המגיפה החלה בשוק של וואהן
המאמר הבארשמי סיור במנהרת טרור שנישפה בגבול הצפון
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.