גם חקירה פוליטית נוסח טורקיה לא מניבה מנדטים לביבי

במשרד המשפטים, במשטרה ובמערכת הפוליטית מאשימים את המ״מ החדש של פרקליט המדינה, דן אלדד, שהוא סוס טרויאני שנשתל בידי נתניהו בניסיון נואש להציל את ביבי מתבוסה על ידי הכפשת ראשי ראשי כחול לבן.

 

אלדר רק נכנס לתפקיד ומייד, בהוראת גלעד ארדן הטיל את פצצת החקירה הפלילית נגד המימד החמישי. גנץ אמנם לא חשוד אבל ללכלך אפשר ובעיקר למנוע המשך זליגת מצביעים שנמאס להם ממנהיגות ומשחתת וממשפחה מטורללת.

 

אלא שאפילו הבוץ הזה צפוי לא להספיק. כחול לבן עולה בסקרים ל-36 וביבי מצטמק או קופא על 30-32. המלחמה היא על ניסיון נואש להגיע ל-61 מנדטים שיאפשר לנתניהו הקמת ממשלה חומייניסטית נוסח ארדואן. זה החל כבר עכשיו עם העמדות לדען פוליטיות וצפוי להתעצם עם חיסול המשטרה ומערכת המשפט. השחיתות משתלטת וכרגע אין מי שיעצור את המגמה.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעונשי מאסר כבדים צפויים למפירי בידוד רפואי
המאמר הבא5,000 ישראלים מתים בשנה בבתי החולים מזיהומים אז למה אנחנו מתרגשים כל כך מהקורונה?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.