חוגג מאוכזב מאוד מאוהדי בית״ר ירושלים

הבוס של בית״ר ירושלים מאוכזב בדיוק כמו כל קודמיו. הוא מרגיש נבגד. האוהדים קמצנים, קנאים אך לא משתפי פעולה. פועלים תמיד נגד טובת הכלל וטובת הקבוצה.

 

היום הודיע חוגג:

 

לאחר שהשקעתי 90 מיליון שקלים בפחות משנתיים לא קיבלתי אפילו את הקרדיט להציג בפניכם את התוכנית שלי למלא את טדי למען המועדון.

 

.במקום לבוא ולהקשיב הועלו ספקולציות, נמתחה ביקורת על רעיון שעוד לא הוצג (רק בישראל) ובעיקר הצבעתם ברגליים, רק 1,200 התכוונו להגיע לאירוע ביום חמישי. אני מכבד את הצבעתכם, מאוכזב אבל מכבד. האירוע מבוטל, התוכנית תחזור למגירה.

.

למקרה שזה מעניין מישהו, תכננתי להוריד את מחירי הכרטיסים בצורה דרסטית בתמורה להתחייבות שלכם להגיע למשחקים או לתרום את הכרטיסים לילדים וחיילים.

זהו שיעור מעניין עבורי, אלמד ממנו, תודה.

 

.

בהודעה אחרת הודיעה בית״ר כי תרצה את עונשי הרדיוס שנפסקו לה באירוח אשדוד בטוטו טרנר בבאר שבע ואת משחק הגביע נגד מכבי פתח תקוה באיצטדיון בנתניה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנמשכת הטסת אזרחים קוריאנים מישראל לארצם
המאמר הבאלדרבי אין חוקים משלו: הוא היה צהוב לגמרי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.