לדרבי אין חוקים משלו: הוא היה צהוב לגמרי

אצילי, גולסה ואופיאדו חוררו את הפועל תל אביב עם 0-3 קליל בדרבי של תל אביב, מה שהגדיל מחדש את הפער בין מכבי למכבי לחיפה לשש נקודות מחזור אחד לפני הכניסה לפלייאוף.

 

הרבה תקוות נתלו בכך שאולי האדומים יהיו אלה שיבלמו את הצהובים וינצחו אותם לראשונה הליגה. הפועל פתחה חזק אבל משלא הגיעה למצבי הבקעה ובהמשך איבדה שחקן הגנה, את אייזן בכרטיס אדום, השליטה עברה למכבי וזו נמשכה עד לסיום.

 

התוצאה אילו היתה כפולה היתה משקפת יותר נכון את הפער האיכותי בין הקבוצות.

 

בסיום אמר מאמן מכבי ולדימיר איביץ׳:

"היו לנו 2-3 מצבים טובים לפני השער הראשון. אחרי השער הראשון היה לנו שחקן אחד יותר אז זה היה קל יותר לסיים ככה את המשחק".

.

 

ולדימיר איביץ׳, מאמן מכבי תל אביב

.

"במחצית השנייה כבשנו פעמיים, אבל בשלב מסוים איבדנו ביטחון בלי סיבה. זה קורה, אבל הדבר הטוב הוא שהשגנו אותו בחזרה, נצטרך לדבר ולהבין מה קרה. הפעם הגיע לנו לנצח 0:3 כי היינו הקבוצה הטובה יותר. אנחנו מכבי תל אביב, אז כל מה הוא חשוב לנו. אנחנו צריכים לחשוב רק על עצמנו, זה מה שעשינו מהיום הראשון שהגעתי לפה ונמשיך ככה. בפלייאוף יהיו שש קבוצות חזקות, עוד לפני כן מצפה לנו משחק קשה מול נתניה".

.

 

מאמן הפועל תל אביבי ניר קלינגר:

: "עד השער הראשון היינו במשחק וסגרנו טוב את מכבי. היו לנו יציאות נחמדות למעבר, אבל לא מספיק טוב ולא מה שרציתי.

.

״אין לי הרבה מה לומר ולנתח את המשחק הזה, כי ספגנו כרטיס אדום בשלהי המחצית הראשונה ואז זה היה משחק אחר לגמרי. מאז היה לנו קשה מאוד מול מכבי, שהיא קבוצה מצוינת".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחוגג מאוכזב מאוד מאוהדי בית״ר ירושלים
המאמר הבאגנץ: אם לא תהיה הסדרה נחזור לחיסולים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.