להציל את האמריקאים מהטיפשות של טראמפ

שער המגזין המשמעותי בעולם, הניו יורקר, מאבחן את האידיוט הלאומי האמריקני.
.

זה האיש השחצן והארוגנטי שעוצם עיניים מול המציאות ומאפשר לקורונה להתפשט ולהרוג אנשים רק בגלל גישתו המטומטמת.

.
רבים כבר משוכנעים שטראמפ הוא הנשיא הגרוע בתולדות אמריקה. השאלה היא רק האם ג׳ו ביידן יוכל לנצח אותו בנובמבר ולהציל את העולם מקדנציה נוראה נוספת.

.

אגב, הליכודניקים הם היחידים בעולם מחוץ לארצות הברית שמגלים כלפיו הערצה עיוורת בשל עיוורונם הכרוני באופן ראייתם את ביבי וסביבתו המטורללת. עבורם, מה שביבי אומר זה קדוש. עוד לא הבינו שנתניהו הוא נביא שקר.

.

לעניין זה נספר כי

‫קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, היא המנהיגה היחידה בעולם האומרת את האמת בפנים לעמה, ויחד עם זאת לעולם כולו. לדבריה היום, המומחים מעריכים שבתהליך המתנהל עתה לא פחות מ-70% מהגרמנים יידבקו בנגיף. צריך לעשות הכל כדי להאט את התהליך כך שבתי החולים לא יקרסו מה שיביא לתמותה נרחבת בהרבה. ‬

 

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםיותר מעשרת אלפים עזבו את ישראל ביממה אחת
המאמר הבאצל״ש: נתניהו מנהל היטב את המשבר ומזרים מיליארדים למשק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.