השבתה המשק תלויה במספר הנדבקים

מערכת הבריאות ניצבת בפני קריסה מוחלטת ולכן בלית ברירה צפוי נתניהו להכריז בימים הקרובים על השבתה כללית ומוחלטת של המשק.

 

המשמעות היא השבתה מוחלטת של המסחר. יישארו פתוחות רק המרכולים ובתי המרקחת וגם אליהם הכניסה והרכישה תהיה בעייתית ותארך זמן רב.

 

היום זינק מספר הנדבקים בכמעט 100 חולים חדשים בעוד שמערכת הבריאות מידלדלת במהירות. צוותים רפואיים קורסים, עשרות רופאים, אחיות וצוותי סיוע נכנסים לבידוד והתחושה היא של אובדן שליטה קרוב ביותר.

 

היום כבר אין ספק שמערכת הבריאות זרועה מחדלים מעוררי חלחלה. נתניהו זורק מיליארדים על צוללות מיותרות, על רכישת עוד ועוד מטוסי F35 כשמחירו של כל אחד מהם עובר את חצי מיליארד השקלים והכל כשלאויב המיידי יש בקושי רוגטקות ועפיפונים.

 

עכשיו יוכלו גם מעריצי ביבי להבין איזה נזק לאומי אדיר גרם שלטונו האינסופי. כרגע גם אין אור בקצה המנהרה. הבאים בתור לעבודה מאומצת עלולים להיות לא הרופאים אלא הקברנים.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלדראון עולם: נתניהו השתמש בתקנות הגנה לשעת חירום כדי לברוח מתחילת משפטו
המאמר הבארק קיבל מנדט וכבר גנץ חוטף 3 סטירות מצלצלות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.