השחיתות של נתניהו חמורה מהקורונה

עו"ד אליעד שרגא: יש מחלה גרועה וסופנית יותר ממחלת הקורונה, והיא מחלת השחיתות. הקורונה תחלוף לה, עוד חודש עוד חודשיים, עוד שלושה, היא תעלם, כמו שבאה. אבל השחיתות תישאר. והיא זו שעלולה להרוס את יסודות המשטר בארצנו, היא זו שעלולה להרוס את הבית השלישי ולהביא את החורבן.

*

עו"ד ד"ר אליעד שרגא, יו"ר התנועה לאיכות השלטון בהפגנה הוירטואלית הגדולה בישראל: כאשר ראש ממשלה, ממנה מבקר מדינה מטעמו, המנסה לרצות את ראש הממשלה ואת חבר מרעיו, אין בקרה אמיתית על משרדי הממשלה, אין מי שיפקח על טיב השירותים האמורים להינתן לנו. אין מי שיפחית את הבירוקרטיה, ואין מי שילחם בשחיתות הממסדית, שאותה כל אחד ואחד מאיתנו משלם מכיסו הפרטי.

.

אבקש מכולכם, כי תפקחו את העיניים ותבינו, כי כאשר ראש ממשלה, מפעיל את השר לביטחון פנים שלו, שמפעיל את מ"מ המפכ"ל שלו, ופוגע אנושות בחופש ההפגנה, המחאה, והתנועה של אזרחים, אז היום זה פוגע באלה שמוחים, אבל מחר זה עלול להיות בכם. מי שנותן לזה יד היום, שלא יתפלא, שזה יחזור אליו כבומרנג מחר.

.

אבקש מכולכם, כי תפקחו את העיניים ותבינו, שכאשר ראש ממשלה, סוגר באמצעות האיש המכונה שר משפטים, באישון לילה, את מערכת בתי המשפט, בגלל שהוא רוצה לדחות את המשפט שלו עצמו, הוא פוגע בכולנו אנושות. הוא פוגע בזכות הבסיס של כל אחד מאתנו, לקבל סעד וצדק בבתי המשפט.

חמור מכך, כאשר המערכת המשפטית לא מתפקדת, אין מי שיפקח על הרשות המחוקקת ועל הרשות המבצעת, אין מי שיבקר ויאזן, ואין מי שיתמודד עם רשות מבצעת כל יכולה, וזאת הסכנה הגדולה למשטר הדמוקרטי.

.
יש מחלה גרועה וסופנית יותר ממחלת הקורונה, והיא מחלת השחיתות. הקורונה תחלוף לה, עוד חודש עוד חודשיים, עוד שלושה, היא תעלם, כמו שבאה!! אבל השחיתות תישאר. והשחיתות היא זו שעלולה להרוס את יסודות המשטר בארצנו, היא זו שעלולה להרוס את הבית השלישי, היא זו שעלולה להביא את החורבן!!

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםישראלים נקראים לשוב לארץ לפני סגירת השמיים
המאמר הבאוזו ממשלת הרוטציה השיוויונית שביבי טוען שסיכם עם גנץ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.