עזבו קורונה: החיסולים נמשכים

ויש גם כאלה שמתים, כמו פעם, לא מהווירוס. עלי מוחמד יונס, פעיל בכיר של חיזבאללה בדרום לבנון חוסל אתמול באכזריות על ידי אלמונים שזהות שולחיהם נתונה במחלוקת.

.

יונס, שהתגורר בכפר הדרום לבנוני ג'בשית שכח כנראה שהמקום נחשב למוקד המשת״פים עם המוחבראת הישראלי. או שלא שכח והגיע לסביבה בזמן הלא נכון.

 

.

האיש סבר שבשל הקורונה הוא יכול להסתובב ולהגיע לביקור ביישוב, הוא טעה ושילם על כך בחייו. בשבת נתגלתה גופתו של איש החיזבאללה כשהוא מת.

 

.

מקורות לבנוניים מדווחים שיונס עבר תיחקור, נדקר ובסוף גם חוסל ביריה. הוא הושלך ליד מכוניתו לא הרחק מנבטייה. שייראו, וישקשקו.

.

בלבנון יש מי שמייחסים את מותו של האיש לגורמים שפעלו עם ישראל. אחרים טוענים שמדובר בחיסול בידי גורמי חיזבאללה מתחרים שחשדו בו כי הוא עצמו סוכן הפועל בשירות ״גורמים ציוניים״.

.

בכל מקרה, הפצת הצילום של גופתו מוכיחה כי ישנם גורמים המעוניינים להעביר מסרים מאיימים באמצעותו.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםקורונה עכשיו ומה הלאה? כך תתכוננו נפשית לעתיד במציאות מעורפלת
המאמר הבאאנשי גנץ חשדנים ולא מאמינים לאף מילה של נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.