טראמפ פוחד מביידן אחרי פרישת סנדרס

עכשיו זה רשמי  הקרב על נשיאות ארצות הברית יתקיים בחודש נובמבר הקרוב בין דונלד טראמפ הנאבק על כהונה שנייה ואחרונה האפשרית על פי החוקה לבין ג'ו ביידן, מי שהיה סגנו של אובמה.

 

ביידן קיבל בברכה את הודעת הפרישה של יריבו העיקרי ברני סנדרס, מי שהפסיד גם במירוץ הקודם, אז להלרי קלינטון שהפסידה בסיומו של דבר לטראמפ בשל מעורבות פסולה של גורמי חוץ, בעיקר רוסיים.

 

ביידן מיהר לשבח את סנדרס במטרה ברורה לקבל את האנדורסמנט, כלומר התמיכה הפומבית של סנדרס . החשש שסנדרס יתמודד עצמאית בלי תמיכת המפלגה הדמוקרטית התבדה ועתה השאלה היא האמריקנים יענישו את טראמפ על האסון הכבד שהנחיל להם בהתנהלותו המופקרת בתחילת משבר הקורונה.

 

טראמפ קיווה שמולו יתייצב סנדרס ולא ביידן ואין ספק שהוא חרד לאפשרות שייאלץ לנטוש את הבית הלבן אחרי קדנציה בודדת.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהעוצר הסתיים – הסגר עוד לא
המאמר הבאהמשטרה כבשה את רהט בעקבות קרב יריות בעיר הבדואים הדרומית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.